Wpis z mikrobloga

#!$%@?ąc już od tego co działo się w HP w Panamie przed finałem, a który dopiero przed nami widzami, ktoś, kto uważnie i ze zrozumieniem czyta tutejsze wpisy od dawna zna wynik ostatecznego RR tego sezonu, w którym zwycięska para po ścieżce lojalności kroczy ze złotymi kulami…. Karrra…..mba( ʖ̯)

Dziwi mnie fenomen ludzi, którzy są i funkcjonują tu na tym tagu nie dla zabawy i beki, tylko dla udowadniania samemu sobie, że „jestem lepszy i o wiele ciekawszy” niż inni bo idę pod prąd.

Po co ja się pytam?

Ja niezmiennie od dawna cenię sobie poczucie humoru, dystans, wiedzę, kreatywność i umiejetność wychodzenia poza marginesy takich wykopków jak: @Dewasta, @Kakarot_Z , @Lolek1011, @summer , @DailyPunch (ten wyjątkowo w ramach znajomosci przechodzi do kolejnego sezonu), @crazy_frog, @mykawz300, @Amikamamy, @itsagoodnick, @Bo_homaz ( tez się nie ciesz, warunkowo zdałes z uwagi na wagary powinieneś kiblować i rok rozkimin z Maruniem jeszcze raz przerobić) i wielu innych, których przepraszam nie wymienię, bo zaraz zmianę zaczynam, ale oni wiedzą.

I jeszcze osobista odezwa do @kipman1 ….ja akurat Cię polubiłam i szanuję bardzo, ale …… żartuj proszę z nami częściej. Liczę na Ciebie w tej naszej „tagowej” zabawie

#hotelparadise
  • 34
@Rosalinea hahah, ale psze Pani! Ja się bardzo starałem, ale moja wredna kicia mi zjadła ostatnią rozprawkę na temat "Narcyzm i egocentryzm w mediach na przykładzie Hotelu Paradise" i się bałem przychodzić na lekcje :D A tak ciut bardziej serio, to ostatnio wpadam na wykop już po odcinku i wszystkie moje myśli ktoś już wypowiedział :D A i jakoś bez większych emocji koniec sezonu oglądam. Tydzień finałowy do pandory jest już mi
@Rosalinea: nooo ups,się zapowietrzyłam,no i słów mi zabrakło Rogalka że ......no nie wiem, z tego zaskoczenia słów mi zabrakło
też się przymierzam i postaram bywać na tagu 40-kontra20, ale ten czas,ciągle go mało a nie da się naciągnąć jak gumę w gaciach
dziękuję i milutko mi się tak jakoś zrobiło ( ʖ̯)
@Rosalinea: dobrze ujęte, humor i nabijanie się z przywar uczestników odskocznią od codzienności. Zawsze miło sobie pogawędkę uciąć na tagu z dystansem do wszystkiego. I po zakończeniu tego sezonu,tak jak wcześniej z godnie z moją maksymą "uj mnie obchodzi co będą dalej robić uczestnicy po programie". Rosalka tak zapowiadasz te 40 kontra 20 , że aż zerkne na tag ( ͡° ͜ʖ ͡°)