Wpis z mikrobloga

@SharpNieSharp: Właśnie nie wiadomo, czy jest na co :/ Ja w sumie w krypto w obiegu mam cały czas w granicy 1BTC, więc te 0.15 starty to dla mnie póki co największa porażka i niechętnie to sprzedaję, ale brak mi już wiary (i podstaw do niej) że to jeszcze urośnie.
@maxPL: Żadna analiza, czyste emocje. Dodatkowo niechęć innych i brak oznak skupowania przez 'wielkich graczy'. Dlatego wciąż trzymam ponad 3kk coinye, ale rpc chcę się pozbyć.

@DADIKUL: Póki co kopię i jak sprzedam RPC (kwestia godziny) to kupię w graniach 100
@DADIKUL: Wg wykresów etoken jest raczej w dole, niedługo wejdzie na chińską giełdę no i spora szansa na cryptsy. Nie chcę namawiać, ale wygląda to znacznie lepiej niż przyszłość RPC...
@myrad: Wiem, ale uważam, że to nie koniec. Cryptsy pewnie w to nie wejdzie, ale rozgłos jest potężny a to główny atut każdej pseudowaluty. Chińczycy mogą ją wziąć choćby na złość : )
@blacktyg3r: Dobranoc wszystkim lepiej sie przespac. Ostatnio tez sporo wtopilem glownie przez 42 i magicznych wzrostach tejze krypto zainteresowanie przenioslo sie na 42 i dodga i kupa w pore na szczeszcie ucieklem bo poczekalbym kilka dni to by bylo slabo.