Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po niecało rocznej przygodzie z Tinderem odechciało mi się szukać dziewczyny, te laski strasznie mnie do tego zniechęciły. Pisząc z nim w większości przypadków czułem się jak jakiś natręt który tylko zawraca im dupe. Jako facet byłem zmuszony ciągnąć rozmowę, ciągle zadawać jakieś pytania bo inaczej one po prostu nie odpisywały a ich odpowiedzi były zazwyczaj minimalistyczne a wręcz zbywające. Same często nie zadają żadnych pytań nawet tych w stylu `a Ty?. Generalnie nie rozumiem dlaczego w ogóle klikją czyjś profil a potem zachowują się jak obrażone lub w ogóle nie odpisują chyba tylko po to żeby się dowartościować lub poczuć atencję. Rzadko kiedy któraś z nich była interesująca, jeśli już dochodziło do jakiegoś w miarę normalnego pisania to szybko okazywała się że to co piszą w opisa (o ile w ogóle jakiś jest) lub zainteresowaniach jest o chyba zmyślone albo klikają randomowe gdy pytam np. o
**Podróże** - 90% to wisuję jako zainteresowanie a żadna poza jedną panią nigdzie nie jeździ bo sorry ale raz w roku nad morze to nie jest podróżowanie. Trafiła się pani która faktycznie jeździła po świecie ale to wyszło podczas rozmowy a nie z opisu
**Czytanie** -
no coś tam czytam ale teraz to nic to w końcu jak??
**Aktywny tryb życia/Ćwiczenia** - Czasem się zdarzyło że któraś coś robiła nie powiem ale najczęściej okazywało się że pani raz w tygodniu coś tam w domu pomacha rękoma lub przebiegnie się w okół bloku i tyle.
**Muzyka** - ani ulubionych artystów ani gatunków. tylko to co leci w radiu.
**Spacery**- pytam gdzie lubi spacerować w odpowiedzi czytam
wszędzie

Z moją gębą i wzrostem to ja kariery na Tinderze nie zrobiłem ale prezentuje się to mniej więcej tak:
-około 120 par
-Z max 10-12 się dobrze pisało były interesujące i zaangażowane w rozmowę reszta to jakiś żart albo kiepsko napisany bot. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- trzy spotkania z trzema paniami
- Na pierwszym było spoko, dziewczyna ładna, miło się rozmawiało ale między nami była zbyt duża różnica wieku (10lat) plus laska po jakiś ciężkim rozstaniu.
-Na drugim też było spoko ale okazało się że totalnie mamy różne charaktery i zainteresowania.
-Na trzecim było dobrze, mnóstwo wspólnych tematów, zainteresowań, światopoglądów. Pani
była zainteresowana i chciała się kolejny raz spotkać, sama to napisała ale gdy wyszedłem z propozycją okazało się że jednak musi sobie zrobić przerwę od randkowania.
-Dwie panie odwołały spodkanie jedna z powodu mojego wzrostu mimo że dzień wcześniej twierdziła że to nienormalne że dla kogoś może to być aż tak ważne a potem stwierdziła że w sumie jest
Bardziej płytka niż myślała`A druga musiała niby gdzieś jechać .
Jedną były fajna i strasznie zaangażowana w rozmowę ale poszła lekka spina między nami i już potem nie pisaliśmy ze sobą, wina 50/50.
Była też jedna której zaproponowałem spotkanie i laska mi odpisała po trzech dniach nie odzywania się że ona jeszcze nie wie czy chce się ze mną spotkać ale po takim czasie to ja już wiedziałem że ja nie chce.

Nie chcę wrzucać wszystkich pań do jednego wora bo pewnie są tam też normalne dziewczyn ale mnie to wyleczyło z chęci bycia w związku przynajmniej na jakiś czas. Wydaje mi się że Tinder to nie miejsce dla zwykłych gości którzy mają poniżej 190 cm bo z tego co czytałem na necie to spotyka wielu facetów a nie tylko mnie.

Dziękuję i pozdrawiam.
Piotr Fronczewski.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63736f46f457b9087ffbff78
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 5
@AnonimoweMirkoWyznania: Brzmi troche jak brak filtracji albo zła filracja. Unikaj dziewczyn albo raczej uznaj to za żółtą kartkę jak ma wpisany ig w opisie bo to poprostu autopromocja laski i z komentarzy kumpli wnioskuje, że to w 90%+ służy do łechcenia ego laski która nie zmatchowała wcześniej jakiegoś typka bo sie jej nie podobał, ale otrzymać dodatkową atencje na ig to one chętnie. Od siebie polecę pisanie nawet z dziewczynami które