Wpis z mikrobloga

@Sperrdifferential: 1g tramca to pewnie już jesteś od jakiegoś czasu na fali, z tego co pamiętam, to 1g już więcej efektów ubocznych niż fazy, chyba ze jakiś cudem udało się zrobić z 2 doby przerwy, wtedy mocno klepie, ale bądźmy szczery, jak jest w kieszeni to trafia do ust.
Masz doświadczenie między polskim poltramem a klasycznym a markowym szwabskim tramalem?
Z tego co pamiętam jeden z niewielu "leków";) gdzie czuć
  • Odpowiedz
@Sperrdifferential: Niee mam 20% bo sativy mnie męczyły.A jak tam fazka po 22%?
Ja to już mam #!$%@? w te uliczniaki, nigdy tego nie wezmę.
Mimo że paliłem zajebiste to wolę już na legalu to ogarniać zawsze.
  • Odpowiedz
@RabarbarDwurolexowy: Ciężko porównywać bo ja biorę retardy. Kiedyś też waliłem domięśniowo i to jest cudo.
Poleciałem kilka dni temu trochę na dawce 1600mg rozbitej na cały dzień po bardzo długiej przerwie. Tolerka na tramal spada mega wolno.

Co do xana się zgodzę, faktycznie ten w słoiczkach działa inaczej niż alprox lub inne (te niebieskie w blistrach i takie duże okrągłe białe w plasikowym słoiczku zakręcanym). Kumple są takiego samego zdania,
  • Odpowiedz
Co do xana się zgodzę, faktycznie ten w słoiczkach działa inaczej niż alprox lub inne (te niebieskie w blistrach i takie duże okrągłe białe w plasikowym słoiczku zakręcanym). Kumple są takiego samego zdania, ciekawe co jest na rzeczy. Szybkość wejścia? Wątpie bo zawsze pod język zapodawałem.


@Sperrdifferential: podobno alpra nie przyswaja się pod językiem tak jak diazepam, więc nie ma co trzymać pod językiem, ale z tego co dopytywałem farmaceutek,
  • Odpowiedz
@GothBoyy666: Jak to można brać skoro ma tyle parasyfu w sobie?


@Sperrdifferential: no trzeba uważać bo to trochę igranie, nie dość że syfy wyskakują jak się przesadzi(takie pryszcze z ropą od niedumającej wątroby). To kac jest mocny, można nawet sobie fazę popsuć bo puchnącą wątroba daje się we znaki, o śpiączce nie wspomnę. Dużo ludzi nie czyści Antidolu(nie oddziela kodeiny od parasyfu), jedzą po paczkę, a niektórzy nawet
  • Odpowiedz
@RabarbarDwurolexowy: Nigdy nie stosowałem innej drogi podania, zawsze pod język. Za to Relanium zawsze w żołądek bo smakuje kijowo pod językiem.

@dzar: To nie są jakieś wybitne miksy, po tramalu pracuje się super, zresztą po małych dawkach benzo też. Autem lepiej nie jeździć. No i funkcjonujemy od odwyku do odwyku, ale szaleństwa mocne mam (oby) już dawno za sobą.

@RabarbarDwurolexowy: Ekstrakcje kody zawsze robiłem, nie wyobrażam
  • Odpowiedz