Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
W końcu, po półtora roku od zakupu moje zdolności osiągnęły poziom: żadnego zacięcia drugi raz z rzędu.
Czy polecam? Jeśli kogoś stać na wydłużenie porannej toalety o te kilkanaście minut to jak najbardziej. Zakup pełnego zestawu startowego bardzo dobrej jakości wyniósł jakieś 700zł. Ponad to ani złotówki przez te półtora roku dokładać nie musiałem, współczesne koncerny mnie nienawidzą. Nie zużyłem też dzięki temu ani grama niepotrzebnych plastikowych śmieci. Brzytwa spokojnie mnie przeżyje. Jedyne co trzeba będzie dokupować co te 2 lata to mydełko i może nowy pas do ostrzenia - poza śladami nauki ostrzenia ten jest za wąski, niepotrzebnie zaoszczędziłem. Cera też mi się wydaje pozytywnie reagować na zmianę.
A, jakaś połowa ceny startowej to była sama brzytwa, bo jest to przedwojenny antyk zrobiony przez firmę znaną z produkcji mieczy dla oficerów trzeciej rzeszy xd
Jakbym kogoś zachęcił, to na tej uroczej stronie można dostać takie cuda: https://www.revisor-solingen.de/index.php/en/
#revoltagainsthemodernworld #modameska #golenie #brzytwa
TypowyPolskiFaszysta - W końcu, po półtora roku od zakupu moje zdolności osiągnęły po...

źródło: comment_1668455684WewFto5Y6Megg59d2R8BJ9.jpg

Pobierz
  • 5
@TypowyPolskiFaszysta: Piękny zakup i życzę długiego użytkowania. Także się przymierzam lecz ceny nie pozwalają na pomyłkę przy zakupie więc bardziej realistyczna wydaje się maszynka typu "T" na żyletki. Jakieś rady czy dosiwadcznia? Bo chętnie nawet bym też taką zakupił.