Wpis z mikrobloga

@Zielony_Ogr: Cena nie należy do najgorszych moim zdaniem, quest 2 trochę ludzi rozpieścił na początku niską kwotą idąc na dużo kompromisów, gdzie i tak już cenę podwyższyli ( ͡° ͜ʖ ͡°) przed questem w takiej cenie żadnego vr byś nie kupił, no może poza psvr 1 która i tak zmuszała do dokupienia pewnych elementów osobno
  • Odpowiedz
@Pepitox: Dokładnie to. Ludziom się nie wiem czemu w głowach ubzdurało, że PSVR2 to sprzęt na poziomie Questa2 i powinien tyle samo kosztować, podczas gdy Quest2 technologicznie przy PSVR2 nie stał i to raczej oczywiste dla każdego kto przeczyta specyfikację. Questa2 można porównywać do PSVR1, nad którym górował wyższą rozdzielczością i kontrolerami VR z prawdziwego zdarzenia. Tyle.
High endowych PCVRów nie kupi się poniżej 3k (i to czasem bez kontrolerów),
  • Odpowiedz
@mustafas00: Mam taką nadzieje, będę sprawdzać jakieś sklepy partnerskie Media Markt itd. Pytanie o godzinę bo oficjalne sklepy rozpoczynają przedsprzedaż o 10 czasu lokalnego, u nas cholera wie to trzeba czatować ()
  • Odpowiedz
@mustafas00: Placiles od razu czy przy odbiorze? I gdzie? Ja zrobiłem zamówienia i w MM i euro AGD xd jak dojdą obydwa to pewnie znajomkowi odstąpię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz