Wpis z mikrobloga

@MglawicaKraba: "kłamstwo to wasze drugie imię". Trzeba chyba typa uświadomić gościowi ile konserw, które się założyło o #usunkonto to ludzie bez honoru, którzy nie wywiązali się z zakładu xD Jedyny plus, że przynajmniej nie jest kolejną konserwą, która by podbiła ten licznik xD
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: wow, tego jest w #!$%@? więcej xD

https://www.wykop.pl/link/6825039/uzytkownik-valdi136-przyjal-zaklad-i-sie-nie-wywiazal-sprawa-inflacji/

Najgorsze jest to, że niektóre z tych tuz się zakładały np o wpłatę na cel charytatywny. Jestem w stanie zrozumieć, że ktoś nie chce usunąć konta. Ale #!$%@?, założyć się o cel charytatywny i się nie wywiązać? Przecież to jest niehonorowe i złe do kwadratu.

No ale co zrobisz? Statystyka pokazuje, że konserwy już tak mają. Skądś muszą się brać ich poglądy
  • Odpowiedz
@Kryspin013 z kłamcą/manipulantem się nie będę zakładał. Cytował niby mnie, a były to jego wymysły.

Z @MglawicaKraba nie ubił bym muchy w kiblu, a co dopiero zakład.
Jak najdalej od lewaków ich urojeń i chorób psychicznych.
  • Odpowiedz
@Kryspin013 ale nie zamierzam się zakładać. Ktoś kto szerzy kłamstwa które pasują do jego narracji jest mało wierzytelnym człowiekiem. A z kłamcą nie chce wchodzić w żadne układy. Dla niego najważniejsze jest udowodnić, że ma rację, po trupach. Jak każdy komuch.
Nie obchodzą mnie inni którzy się zakładali i nie dotrzymali słowa. Można też wrzucić konserwy którzy oszukali na wykopaczce i innych elementach. On sobie ubzdural, że muszę się założyć i tyle.
  • Odpowiedz
@Kryspin013 ale nie zamierzam się zakładać. Ktoś kto szerzy kłamstwa które pasują do jego narracji jest mało wierzytelnym człowiekiem. A z kłamcą nie chce wchodzić w żadne układy.


@minus273: #!$%@? typie, ja o zupie ty o dupie xD
  • Odpowiedz
"Komuch" to stwierdzenie faktu. Jeśli was to obraża, przestańcie wspierać ta zbrodnicza ideologię lub po prostu zacznijcie uczciwie pracować i nie bierzcie pieniędzy od zleceniodawców łatwiej roboty w internecie
  • Odpowiedz
"Komuch" to stwierdzenie faktu.


@minus273: wow, ale będziesz teraz leciał w pokrętne tłumaczenia, że wcale nikogo nie obraziłeś.

Jeśli was to obraża, przestańcie wspierać ta zbrodnicza ideologię.


Kto według ciebie wspiera komunizm bakłażanie? xD

Lub po prostu zacznijcie uczciwie pracować i nie bierzcie pieniędzy od zleceniodawców łatwiej roboty w internecie


@minus273: co ty #!$%@? szurze? xD
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: W sumie dopiero zauważyłem jego awatar. Ja się tu spodziewam pełnego spektrum szuryzmów wszelakich, łącznie z wyolbrzymioną wersją marszu przez instytucje. A skoro nie rzucasz kamieniami w gejów, to znaczy, ze chcesz wprowadzić światowy komunizm. Wiadomo to przecież.
  • Odpowiedz