Wpis z mikrobloga

dlaczego jestem w stanie uwierzyć w teorię holendrów:

- perez patrząc na generalkę mógł myśleć o walce o mistrzostwo, a jak pokazał poprzedni sezon każdy punkt może decydować o tytule
- nie poprawił pierwszego sektora
- dodanie gazu na onboardzie w dość dziwnym miejscu i trochę amatorsko
- generalne osłabienie relacji Max-Sergio w tym sezonie

dlaczego mi to śmierdzi:

- po co się chwalić hornerowi i cyklopowi? chyba, że sami na to wpadli i wyciągnęli to od niego
- dlaczego to nie zostało wyjaśnione w zespole wcześniej?
- ryzykować rozwaloną skrzynią biegów

nie wiem
#f1
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@naczelnyhejterinternetu: Racja, jeśli to błąd, to bardzo amatorski. Jeśli to nie błąd, to wybrał naprawdę dziwny sposób, waląc w bandę TYŁEM, gdzie dosłownie rok wcześniej Leclerc załatwił sobie w ten sposób DNS w wyścigu xd
  • Odpowiedz
@Meh6969: Puścił w Baku ale to trudno nazwać przysługą gdy Verstappen miał o sekundę lepsze tempo, bo jedyne co tam mógł zrobić to zepsuć sobie wyścig beznadziejną walką albo się rozbić.
I też to nie było jakieś odpłacenie, bo w Monako to jednak zespół wspomagał strategicznie Pereza kosztem Maxa.
  • Odpowiedz
- po co się chwalić hornerowi i cyklopowi? chyba, że sami na to wpadli i wyciągnęli to od niego


Zespół pewnie widział to z telemetrii

- ryzykować rozwaloną skrzynią biegów


W
  • Odpowiedz
@naczelnyhejterinternetu: Identyczne podejrzenia miałem wobec Alonso (oczywiście), który zobaczył +0.4s w pierwszym sektorze, i postanowił pojechać prosto w zakręcie Mirabeau. On jakoś umknął obserwatorom, bo dosłownie sekundy wcześniej swój manewr odstawił Checo.
  • Odpowiedz