Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#przegryw

Piszę z anonimowych bo mieszkam za granicą, a ten portal to syf i nie da się zarejestrować na inny niż polski numer.

Czytam te wasze wysrywy tutaj i jestem pełen podziwu, że udało wam się zamknąć tak szczelnie w tej waszej bańce. Odstawiacie jakieś cyrki z mierzeniem sobie nadgarstków, zastanawiacie się czy 179 to koniec, a czy 190 to zawsze wygrana. Powiem wam czemu przegrywacie, jesteście po prostu próżni i głupi. Kiedyś tu był taki przegryw Polkopski, nawiązałem z tym gościem kontakt,.było mi go żal. Typ okazał się toksycznym, dwulicowym głupkiem, z którym po prostu nie było o czym rozmawiać. @olaf-wolominski nie przegrywasz dlatego że jesteś niski, chudy, czy dlatego że masz niekorzystny stosunek obwodu nadgarstka to długości przedramienia. Przegrywasz, bo jesteś zakompleksionym,.przemądrzałym małym człowieczkiem, który nie ma sobą nic do zaoferowania, poza nieznoszacym sprzeciwu, aroganckim tonem wypowiedzi.

Mam kumpla albańczyka, chłop ma że 160cm wzrostu i rucha najfajniejsze dziewczyny u nas w pracy. Gówno zarabia bo pracujemy w gówno pracy, jest chudy, ma paskudne zęby, jest biedny.

Ja mam 170cm wzrostu i jakbym się nie golił na łyso, to bym wyglądał jak Jaruzelski. Mam dwójkę dzieci z zajebistą dziewczyną, która pojechała za mną na drugi koniec świata. Przecież poza sobą, ja nie mam nic. Jestem biedny, brzydki, niski, łysy.

Pamiętam jak zdawałem prawo jazdy, to mój instruktor, paskudny krasnal, pokazywał mi filmiki nagrane po kryjomu jakimś gównianym telefonem, jak rucha te wszystkie kursantki. Jedna była tak wysoka, że jak ją ruchal, to musiał stać na stosie z jakichś cegieł, bo nie dosięgał. Do tego, był naprawdę paskudny,.ale był spoko, miał gadane, umiał bajerowac.

Kolejna sprawa, to osławiony filmik z Alanem kwiecinskim, gdzie kładziecie głowę że ta dupa z wywiadu ślini się na typa. Jesteście ślepi, jeśli nie widzicie że typiara najchętniej by się zapadła pod ziemię. Macie jakieś gowniane triczki żywcem wyjęte z filmików PUA frywolnego, że niby dupa jak zaciska usta to chce się ruchać i tak dalej.

Reasumując, jakbym trafił w złym momencie swojego życia na tag #przegryw, nie miałbym dzisiaj rodziny i dzieci, które odziedziczyły po mnie paskudny, naprawdę paskudny kształt głowy i odstające uszy. Przecież z tego tagu bym się dowiedział, że żadna dziewczyna nigdy mnie nie pokocha, żadna ze mną się nigdy nie rozmnoży.

Ale wiecie, NATURA. TYLKO GENY SIĘ LICZĄ

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63716198f457b9087ffbc32b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 70
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

z którym po prostu nie było o czym rozmawiać

Poza tym punktem to w zasadzie masz rację co do mnie i ciężko się nie zgodzić.

Jednak nie przypominam sobie żebym zawiązywał z kimś takim jak się opisujesz kontakt bo ludzi z którymi go zawiązywałem poznałem na żywo(z paroma wyjątkami do opisu których jednak nadal nie pasujesz). Coś tutaj się nie zgadza.

Jak to jest możliwe że taki ś#ieć jak ja
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski:

mógł nie zmyslac

Pamiętam jak zdawałem prawo jazdy, to mój instruktor, paskudny krasnal, pokazywał mi filmiki nagrane po kryjomu jakimś gównianym telefonem, jak rucha te wszystkie kursantki. Jedna była tak wysoka, że jak ją ruchal, to musiał stać na stosie z jakichś cegieł, bo nie dosięgał. Do tego, był naprawdę paskudny,.ale był spoko, miał gadane, umiał bajerowac.


Co on z tym przegrywem jak ty oski przecież. I serio znałeś mitycznego
  • Odpowiedz
@RyouNarushima: Czasy otylych oblechów obmacujacych kursantki chyba się już skonczyly. Julki by mu zrobily cancel do trzeciego pokolenia wstecz jakby to wyszło.

serio znałeś mitycznego manleta #!$%@?ę?

Nie mogę o tym mówić, nie chce go wydać.
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski:

Czasy otylych oblechów obmacujacych kursantki chyba się już skonczyly


A kiedyś takie były? Nawet w latach 90. były oskie i dymorficzne sebki.

Julki by mu zrobily cancel do trzeciego pokolenia wstecz jakby to wyszło.


Nie czytałeś co pisał, oski? Stos by z cegieł ustawiły, by je peklował, bo ma BAJERĘ.
  • Odpowiedz
  • 1
@RyouNarushima Mityczna bajera. Mój tata mi o niej wspominał, ale ona działa w PRL, gdzie jakoś dziwnie działała, bo była znaczna nadwyżka kobiet nad mężczyznami.
  • Odpowiedz
OP: @olaf_wolominski: wysyłałem ci nawet zdjęcia swojego ryja żebyś mógł zobaczyć jaki jestem brzydki, nie wierzyłeś mi że do tego wszystkiego mam zeza. Zezowaty krasnal z zakolami się rozmnaża wbrew waszym urojeniom, błędom poznawczym, filmikom na YT o dupach z Polski na emigracji. Jesli ty to Polkopski, to wysyłałem ci takie zdjęcia. Jeśli ty to Polkopski, to o tym albańcu nie pierwszy raz.slyszysz. Jeśli ty to Polkopski, to jesteś po
  • Odpowiedz
@RyouNarushima: @olaf_wolominski: załatwianie prawa jazdy jak najbardziej działało w latach 90, krążyły legendy o tym który instruktor i za ile dzieki znajomościom potrafi załatwić zdany egzamin, tak samo kążyły legendy o zdawaniu prawka za dupę. Skończyło to się gdzieś na początky lat 2000 gdy bagiety zawineły większość egzaminatorów z lokalnego WORD za korupcję. Obecnie sobie tego nie wyobrażam, przecież Julki zrobiłyby taki call out, że musieliby zamykać cały WORD
  • Odpowiedz
Czy jakaś różowa wyobraża sobie jakąś relację z takim osobnikiem?


@eldzej_10: Nie wiem czy w ogóle incele byliby w stanie wejść w jakikolwiek związek. Nawet gdyby różowa ich chciała to po prostu nie wiedzieliby nawet jak się w tym odnaleźć. Tu nie chodzi nawet o charakter tylko o doświadczenie w związku którego oni w żaden sposób nie mieli szans nabyć. Dlaczego? Bo dotąd żadna ich nie chciała. Błędne koło. Po prostu
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Nie pamiętam cie, może dlatego że widziałem dużo ludzi z wykopu.
Z jednej strony piszesz.

niskim ilorazie inteligencji

Co by się zgadzało, bo mam max 80iq ale potem piszesz coś o kinematografii. Nigdy nie mówiłem że się tym interesuje. Obejrzałem parę filmów w życiu jak przeciętny człowiek i tyle.

błądzącym w meandrach przekonań o swojej wyjątkowej elokwencji i ciętym języku

Ot, przerysowana karykatura, z autoerotycznymi, narcystycznymi zapędami, o rzekomo szerokim
  • Odpowiedz
OP: @olaf_wolominski: dobra, podyskutujmy, bo tymczasowo sprawiasz faktycznie wrażenie tego, który ma najbardziej otwartą głowę z wszystkich, którzy się tutaj wypowiedzieli. Dla potrzeb tej dyskusji olewam tych którzy twierdzą że baituje, oraz prostuję tych którzy nie umieją liczyć i twierdzą że robiłem prawo jazdy w latach 90 i to musi być bait, bo jakbym robił w latach 90 to by nie było kamerek, więc bait, pora na csa. Reszta niżej.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Skoro nie masz szerokich zainteresowań…


Twój opis mnie jest jako tako prawdziwy ale jest bardzo przejaskrawiony i wydaje mi się że złożyleś mnie z kilku osób w tym momencie. Jednak jakieś tam minimalne wzbudziłem. Wiem to stąd że:
-widziałem gorszych ode mnie w tych kwestiach ale lepszych w innych i ich efekty i działania
-poznałem trochę kobiet i wiele z nich było identycznie pod tym względem ze mną, a mimo
  • Odpowiedz
-poznałem trochę kobiet i wiele z nich było identycznie pod tym względem ze mną, a mimo to byłem dla nich za słaby. Nie pytam czemu tak jest bo wiem to ale to jest właśnie czysty blackpill że kobieta zawsze chce lepszego od siebie samej.


@olaf_wolominski: Lepszych od siebie w jakim względzie? Wyglądu? Wykształcenia? Pracy? Statusu? Majątku?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Powiedz mi, jak wygląda twoje wyobrażenie związku o dwuletnim stażu, wysokiego przystojnego głupka i tak zwanej Julki?


A nie pomyślałeś, że ta julka też będzie głupia? Ludzie dobierają się na zasadzie podobieństw. Mezalianse ładnie wyglądają zazwyczaj tylko w fikcji. No chyba, że chodzi o jakieś chodzące bankomaty, ale to już teraz rzadkość. Głupi czad z głupią julką sobie obejrzą netfliksa i pojadą na imprezę czy co tam robią głupi ludzie
  • Odpowiedz