Wpis z mikrobloga

Jedziecie po Dawidzie że nie szczery, że miesza, a u mnie przeciwnie, mnie sie zajebiście podoba jego gra. Dawid po powrocie bardzo wpływa na to co tam się dzieje, z tego powodu odcinki są nieprzewidywalne. Mam nadzieje i pod warunkiem że nie jest to pod dyktando reżyserki. Wentyl dziś miał nerwa, siedział sam na skrzyni jakiejś z butelczyną ( whisky moja żona) a ja śmiałam się w głos na ten widok, takiego zbitego pieska xD dobry odcinek, dobra gra Dawida xD tydzień finałowy więc mało prawdopodobne że wentyl z Madzią robią szopkę pod publikę, bo wśród uczestników dużo tracą i mam nadzieje że szlag trafi Wentyla tak jak powiedział Dawid do Marka, ze się zdziwi jak to w TV zobaczy. Goood job ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#hotelparadise
  • 5
@Jerycho: Ja jadę po Dawidzie jednak nie dlatego, że rozbija związek Wentyla. W dzisiejszym odcinku widać, że Magda odpowiada na jego sygnały, a Wentyl już jest spalony. Spodobali się sobie, szkoda, że tak późno i nie mogą razem iść do przodu. Nie powiedziałabym dziś, że Dawid jest nieszczery. Dawid jest po prostu samolubną szują. I mówię to na podstawie tego, jak pokazał się w tym programie. Nie dlatego, że spodobała mu