Wpis z mikrobloga

On musi mieć poważną schizofrenię. Nie ma możliwości żeby ktoś bez tego typu schorzenia powiedział coś takiego jak na zdjęciu a jednocześnie w każdym swoim standupie #!$%@?ł w:

- kobiety
- homoseksualistów
- młodzież
- wyborców innych opcji politycznych
- przedsiębiorców
- pewnie jeszcze kilka innych grup społecznych

No nie ma opcji żeby zdrowy na umyśle człowiek mówił tak wykluczające się wzajemnie bzdury. A gawiedź mu przyklaskuje.

#bekazpisu #bekazprawakow #polityka
enzojabol - On musi mieć poważną schizofrenię. Nie ma możliwości żeby ktoś bez tego t...

źródło: comment_1668354607l9b78q8N4QiQciwiDaM8HQ.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • 48
@skizo: Nazwę go chorym nie dlatego że nie mówi po mojej myśli tylko dlatego że koleś w jednym przemówieniu mówi „chcę żeby wszyscy Polacy się kochali i byli zjednoczeni” a minutę później mówi „homoseksualiści to podludzie, wyborcy opozycji to debile a przedsiębiorcy to #!$%@? i złodzieje”.
  • Odpowiedz
  • 11
@skizo: No nie wiem bo ja w sumie nic nie cytuję tylko parafrazuję jego luźny strumien świadomości a ty się #!$%@? nie wskazując konkretnie do czego xd

Typowa dyskusja z PiSowcem. Rzucasz do mnie „kłamiesz”, ja pytam gdzie konkretnie a ty „domyśl się”. No #!$%@? xd
  • Odpowiedz
@enzojabol: ale jakie ty masz urojenia typie, cytujesz slowa których nikt nie wypowiedzial. Napisalem ci to, to mi odpisales ze sobie cos "parafrazujesz" nie zdążyłem ci nawet odp i sie ustosunkować a ty juz zrobiłeś edit i pisowiec to pisowiec tamto.

No jprdl XD
  • Odpowiedz