Wpis z mikrobloga

Ciao! Więc to ten dzień. Ta ostatnia niedziela. Ostatni dzień z Serie A w tym roku. Ale nie z rozpiską( ͡° ͜ʖ ͡°). Za chwilkę jeden z trzech hitów dnia czyli wyjazd Interu do Bergamo. Jako że włoska liga trochę działa jak polska, przewiduję jakieś punkty dla La Dei. Potem mamy mecz Romy, która będzie próbowała zakończyć tą jesień z twarzą, bo ewidentnie są w tarapatach. Wieczorem Milan - Florentina, zobaczymy czy Rossoneri pozwolą Napoli skończyć z 11-punktową przewagą w tabeli. Mam nadzieję że Pioli przestanie się bawić i potraktuje ten mecz poważnie. Podobne pytanie stawiam jeśli chodzi o ostatni mecz rundy jesiennej i też hit Juve - Lazio. Juventus prawdopodobnie wygra, ale chciałbym się zaskoczyć i oby Sarri coś wymyślił na swoją dawną ekipę, jakiś ciekawy plan :) A jak wspomniałem na początku, to nie będzie ostatnia rozpiska w tym roku, mam pewien pomysł. Stay tuned( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tutte le partite del giorno - Domenica, 13 novembre 2022

Serie A

12:30 Atalanta Bergamo – Inter Mediolan (Eleven 1) - kom: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
15:00 AS Roma – Torino FC (Eleven 1) - kom: Mateusz Święcicki, Piotr Czachowski
15:00 Hellas Verona FC – Spezia Calcio (Eleven 2) - kom: Sebastian Chabiniak, Mikołaj Kruk
15:00 AC Monza – US Salernitana (Eleven 3) - kom: Patryk Mirosławski, Marcin Nowomiejski
18:00 AC Milan – ACF Fiorentina (Eleven 2) - kom: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
20:45 Juventus FC – S.S. Lazio (Eleven 2) - kom: Mateusz Święcicki, Filip Kapica

Serie B

16:15 Genoa - Como 1907 (strims.top)

Magazyny

23:00 Eleven Gol (Eleven 1)
22:40 La Domenica Sportiva (Rai 2)

#calciooggi - co jest grane w Italii #mecz #seriea #dzienmeczowy #pilkanozna