Wpis z mikrobloga

@Aquamen czytając takie posty z niby ktytyką Ukraińców zawsze czuć vibe onuncy. Są Ukraincy którzy robią walki z 500 plus I należy ogarnąć system I kontrole tego. Ostatnio w pracy mojej matki była Ukrainka co była ciężko obrażona że nikt jej nie rozumiał bo gadała po rosyjsku, no teraz to zostanę nazwany onucą albo nawet moderacja usunie mój post XD Sam tam nikogo od onuc nie wyzywałem ale tak widzę ostrą paranoje
  • Odpowiedz
@Aquamen: xD

Jeszcze dzisiaj widziałem twój wpis w którym to Ukraińców winą obarczałeś za to, że Rosjanie zabili swojego człowieka.
  • Odpowiedz
@Aquamen: Ale się pogrążasz. Wykopki cię ładnie wyjaśnili, a ty zamiast spuścić głowę, nie wiem no pomyśleć, bo kazdemu się zdarzy walnąc debilny post, to idziesz w zaparte. Na dodatek nie masz argumentów i jedyne, jak umiesz bronić swoich racji, to wyzywając nieżyjąca mame jakiegoś Mirasa. Gratulacja, bo już łatki dzbana, która dziś otrzymałeś się nie pozbędziesz XD
somskia - @Aquamen: Ale się pogrążasz. Wykopki cię ładnie wyjaśnili, a ty zamiast spu...

źródło: comment_1668340000JRQNushM41KyKJZr4vaZXW.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aquamen: jak dla mnie z tymi Ukraińcami jakoś mocno kontrowersyjnego nic nie napisałeś. Tutaj są po prostu strasznie już przewrażliwieni ludzie. XD Ale proszę cię człowieku hamuj się z tym wychwalaniem Stokowca, to jest dopiero wstyd i agentura.
  • Odpowiedz