Wpis z mikrobloga

@bemo: Wbrew pozorom to nie jest taka droga sprawa. 20-30 zł/dzien kosztuje wypożyczenie całego sprzetu (buty, wiazania, deska). Stok pewnie z 40 zł/dzien, Nie mówie, że to żadne koszta ale wypad weekendowy to nie jest aż taka droga sprawa.
  • Odpowiedz
@kuzyn1910: no pewnie nie, ale niestety jak mi rodzice nie dadzą to pieniędzy nie mam, a że mi nie dadzą bo mama nie pracuje, tylko tata i jeszcze siostrze płacą za studia, a ja studiuje dzienne i nie mam czasu w weekendy chodzić do żadnej pracy, to pieniędzy nie mam. czasem dam jakieś korki (bardzo sporadycznie) ale to groszowe sprawy na jakieś fajki lub piwo
  • Odpowiedz
@bemo: Rozumiem Twoją sytuację, nie wiem na którym roku jesteś ale po pierwszym roku studiów już można znaleźć trochę czasu na jakąś dorywczą pracę. Obyś za rok jużmiał kasę i okazję wyskoczyć gdzieś :)
  • Odpowiedz
@kuzyn1910: pierwszy rok wlasnie. probuje z tymi korkami nawet dziś do mnie gościu przyjeżdza ale to na wstępną rozmowę co umie i czego oczekuje, niestety on chjced zebym go uczył typowo słownictwa i wszystkiego zwiazanego z mechanika samochodowa a ja też troszeczke jestem zdenerwowany bo to taka sucha wiedza, jeśli nie umie języka to co ja mu mogę poradzić..tyle co on sam by wyczytał w necie. no ale juz troche od
  • Odpowiedz