Wpis z mikrobloga

Chciałbym się dowiedzieć coś więcej w temacie medycznej marihuany. Od jakiegoś czasu ciągle znużony, nie potrafię się dobrze wyspać, wahania nastroju, problemy z koncetracją, kilka dni temu przyszły mi wyniki z badan pod kątem tarczycy. Wydaje się że wszystko w normie TSH w lutym 3,42 a w tym tygodniu 3,18 (mam 23 lata). W dodatku zmagam się z bruksizmem (mam wkładkę do spania) i choroby skórne i mocna alergia na pyłki traw (biorę leki na receptę). Czy to kwalifikuje się na leczenie medyczną marihuaną? Jeżeli tak to jaką klinikę polecacie bo w google wyskakuje tego multum?

#narkotykizawszespoko #medycznamarihuana #medycyna
  • 11
@Jakis_Leszek: Najważniejsze dla mnie w sumie to jakaś poprawa z bruksizmem samopoczuciem i stresem bo strasznie mnie to męczy tym bardziej jak mam teraz intensywny okres w życiu
@Weedo: tutaj ciężko określić jak zadziała.

Mówię o stresie i samopoczuciem.

Z jednej strony mj podbija stan w którym aktualnie się znajdujesz wiec spotęguje lęki, da paranoje i poczujesz się gorzej.

A z drugiej strony może poprawić samopoczucie i oderwać się od problemów. Wiec trudna kwestia, musiałbyś spróbować i ocenić czy pomoze.

Btw nie przyjmujesz dużej ilości kofeiny?
@Jakis_Leszek: Co do kofeiny to nie ma reguły, teraz ze wzgledu na siłkę przyjmuję jej dosyć sporo, albo prawie wcale, ale te objawy też występowały gdy piłem normalnie jedną lekką kawę na dzień zanim zacząłem trenować.
A jeżeli chodzi o stan po thc to miałem już sporadyczną styczność z mj i nie wywołało to u mnie negatywnych odczuć. Wolałbym jednak skonsultować to z lekarzem i żeby to było legalne.