Wpis z mikrobloga

Wcale się nie dziwie, że użytkownicy znikają z wykopu. Wszędzie tylko Ukraina. Wchodzę do lidla - lektor Ukraina. Wykop - 80% treści o Ukrainie. W Auchan na telewizorach teksty cyrylicą pisane. Boje się lodówkę otworzyć. Na Reddit mają swoje kanały tematyczne, a tu jak w lesie. Użytkownicy będą odpływać z tego portalu. Szkoda, bo im mniej tym gorszy content.

#wykop #przemyslenia #ukraina #wojna
  • 28
  • Odpowiedz
@bumbp: Dziwne, ja tam 80% nie widzę. Może za mało poblokowałem ladnepanie i inne takie.
Za to faktycznie dostrzegam, że albo kogoś bardzo zabolała dupka po utracie Chersonia, albo drobne domorosłe trolle zwęszyły okazję do hehe awanturek.
Kanały tematyczne fajne, ale właśnie sobie cenię, że tutaj mam ooooohoho tematów i coś ciekawego można wyszperać.
  • Odpowiedz
@sierpien22: tak, boli czyli standardowo onuce wszędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) dziwisz się, że przeszło 20% odpłynęło z tego portalu? Pewnie wielu ma dość jak napiszesz cokolwiek i od razu sugestie, że albo jesteś płatnym trollem albo onucą
  • Odpowiedz
@bumbp: czego się spodziewać jak za napisanie czegokolwiek co nie jest masturbowaniem się do flagi Ukrainy jesteś wyzywany od onuc i ruskich trolli zresztą na dowód zaraz pewnie przeczytasz że ktoś mnie tak nazwał echh nawet człowiek sobie już swoich wysrywów spokojnie nie może zapostować popieprzone czasy
  • Odpowiedz
@bumbp: macie dzisiaj jakaś zmasowaną akcje czy coś? Jeden, dwa czy trzy wpisy to rozumiem, że ktoś wyraża swoje zdanie, ale twój jest dziesiątym w tym stylu, który dzisiaj widzę xd
  • Odpowiedz
@bumbp: Ale przecież mówiłem - niekoniecznie onuce. Tu z wiki:

Osoba stosująca trollowanie zwykle reaguje wrogo zarówno na próby uspokojenia dyskusji, jak i agresywne reagowanie na jego zaczepki, merytoryczna zawartość dyskusji ma zaś dla niego znaczenie tylko o tyle, o ile rozpala w dyskutantach negatywne emocje i przyczynia się do kontynuowania sporu. Sprawia to zazwyczaj takie wrażenie, jakby troll sycił się nimi. Najczęściej im więcej osób wpadnie w jego sidła
  • Odpowiedz
@bumbp: Tak,tak . Jak główna była lata temu zasrana najpierw Korwinem, potem danielem magicalem, a potem fame mma to ludzie nie odchodzili, ale zaczęli bo pojawia się merytoryczny content dotyczący wojny za naszą wschodnią granicą. xD te wpisy trolli są co raz głupsze.
  • Odpowiedz
@bumbp: no tak, coraz gorszy content xd wcale przed wojną głównymi tagami nie były jak zwykle patostrimy i inne gówna XD ten portal to gówno od dawna a zwalanie tego na Ukrainę to jedno wielkie XD
  • Odpowiedz
@bumbp: tak, to bardzo dziwne, ze obserwujemy i komentujemy, jak nasz największy historycznie (lub drugi największy) wróg prowadzi zbrodniczą wojnę z naszym sąsiadem. Gdzie my mamy oczy, przecież jest rolnik szuka żony, fame mma i inne cuda
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bumbp: musisz przejrzeć swoją czarną listę. Masz tam zapewne sporo tagów, przez co wycina Ci większość treści

Co ciekawe, skoro tak blokujesz tagi, to czemu poprostu nie wrzucisz #ukraina na czarną listę?

Na 20 ostatnich znalezisk na głównej, 3 dotyczą Ukrainy
  • Odpowiedz