Wpis z mikrobloga

@wycz: Przecież to dwie różne gry o kompletnie innej charakterystyce. To tak jak byś rodzinie z 2 dzieci polecił ciągnik siodłowy bo przecież też ma koła jak suv którego chcą kupić( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wycz: A wiesz że można grać i w armę i w squada i bfa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) W zależności w jakim nastroju jesteś. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@1polbol Zależy czy jesteś botem i oczekujesz łatwego strzelania. Jak tak to bf1. Jak nie i chcesz się pobawić i liczysz na ciekawą rozgrywkę to bf4.
@United: Grałem tylko w bf 3 i 4, głównie bawiłem sie w pojazdach z włączona termowizją i sks z powiększeniem 2x i także termowizją ponieważ w takich konfiguracjach osiagałem najlepsze wyniki. Nie lubię zbytnio walki na krótkim dystansie, wolę ten sredni lub daleki. Na podstawie tych informacji co bardziej polecasz bf 1 czy bf 5? I gdzie jest więcej graczy?
@1polbol: W bf 1 jest na ten moment graczy więcej bo była przecena w tamtym tygodniu gdzie gra była za 4 dolary czyli 20zł u nas (niestety juz nie ma) ale bf5 też ma na ich całkiem sporo bo 15k na samym steamie a gra oryginalnie była na originie. W każdym z tych bfów będziesz miał walkę na bliskim, średnim i dalekim dystansie i są do tego odpowiednie bronie i gadżety.
@1polbol: a ja trochę odwrotnie. Uważam, że BF2042 ma potencjał. I mówię to jako fan BF3, 4, 1 i 5. Teraz ogrywam Modern Warfare 2, ale czekając na sezon sam zastanawiam się nad kupnem BF2042 (bo grałem w abonamencie na premierę i kilka mc-y temu, i bylo widać poprawę).

Tej gry nie można traktować jako klasycznego shootera, a bardziej jako wielkoskalowe potyczki nie-do-końca-realne, a przynajmniej nie stawiające na realizm (vide wingsuity,
@1polbol: mam obecnie na konsoli zainstalowane BF 1, BF 5 i BF 2042 i gram tylko w te dwa pierwsze tytuły. Ostatnio zagrałem w BF 2042 i od premiery jest lepiej, ale ta gra chyba nie jest do naprawy. Przykładem gry, która miała słaby początek, ale została naprawiona, jest BF 5, który polecam, dobrze się przy nim bawię. W BF 1 też przegrałem dużo godzin, mega klimat, fajna rozgrywka, jedyne co