Wpis z mikrobloga

Nudy na tagu i w hotelu więc jeszcze jedno, bo templatka dobra i trzeba coś podkręcić.

kipman, gdy nie wspomni w dyskusji, że pracuje w reklamie i zna się na tajnikach i kulisach branży, algorytmach i inne #!$%@?. Plus co kilka postów dorzucenie czegoś o Jayu i Elizie i wspaniałej grze Moni i Prezydenta. Oczywiście obszerna analiza gratis.

#hotelparadise
Pobierz
źródło: comment_1668226996Yiq0BwPdeOZ3qvLu56DO7i.jpg
  • 16
@avirant: jeśli piszę o podobnym podejściu produkcji i profilowaniu uczestników to trudno pominąć ostatnią edycję, jeśli piszemy o fejkach na IG czy oszustwach internetowych to trudno pominąć ostatnią edycję bo tych kilka miesięcy po programie co się wydarzyło daje pewien obraz.
Zawsze możesz mnie zablokować i nie czytać tego co piszę, ale jest multum osób na forum które lubią czytać co piszę, czasem lubią się dowiedzieć czegoś nowego albo nawet na
@kipman1: Nikogo nie blokuję, nie widzę w tym większego sensu. Nic do Ciebie personalnie nie mam, to co piszesz, na pewno kogoś interesuje. Natomiast odnoszę się do tego, co widzę, a widzę to, co zawarłem w tym pseudo memie. Po prostu kręcisz się wokół paru wątków, non stop przytaczasz to, co napisałem, imo za bardzo fascynujesz się uczestnikami programu i ich przeceniasz/idealizujesz. Tamten sezon się skończył, a temat Twoich ulubieńców wraca
@avirant: kochany to co robi kolega z działu PR to nic innego jak pozycjonowanie "produktu". Powtarzanie w kółko tego samego przekazu aż do znudzenia aż ludzie w niego uwierzą (Jay i Eliza największe osobowości i wielcy stratedzy,szkoda że dali się wywalić przed finałem). Do tego zwiększenie siły przekazu poprzez wychodzenie z pozycji eksperta i jeszcze im dłuższy wpis tym chyba ekspert lepiej się zna na tym wszystkim. A to że gościu
@avirant: przy analizach można wykorzystywać wiedzę, doświadczenia, wydarzenia z przeszłości czy teraźniejszości - jak mam coś do powiedzenia to piszę na czym podpieram swój pogląd. Zawsze wyrażam się zwięźle - tu bardziej chodzi o to aby dana opinia nie była interpretowana na wiele sposobów.
Co poruszam to moja kwestia - sam odpalileś się spamując wykop takimi tematami jak Venty we freakach. Jeśli razi Cię że poruszam tematy innych uczestników niż bieżącej
@kipman1: nigdzie nie napisałam że nie masz wiedzy eksperckiej bo akurat wiem, że ja masz ( ͡° ͜ʖ ͡°) wpis avirante odnosi się m.in. do tego że w kółko piszesz to samo na temat uczestników zeszłej edycji gdzie każdy ma to już gdzieś. Z mojej perspektywy masz w tym konkretny cel i możesz temu zaprzeczać, jednak mojego zdania nie zmienisz.
@kipman1: Nawet nie analizy, dorzucasz tę swoją wiedzę, w co drugim wpisie. Spam nie spam, takie tagi to ogólnie spam, to nie jest forum dyskusyjne. To nie tak, że tylko z Tobą mogę tu rozmawiać na poziomie, nic takiego nie napisałem. Jest tu kilka fajnych i inteligentnych osób (zarówno kobiet, jak i mężczyzn), których lubię i szanuję, niestety są zagłuszane przez pewne kółko wzajemnej adoracji. Ta treść jest powtarzalna, jak coś
@kipman1
@avirant

Szczerze mówiąc to moim zdaniem zachowujesz się strasznie nieprofesjonalnie.

- Nigdy w życiu nie pozwoliłabym sobie pisać na Wykopie o tym z kim współpracowałam, kto jest moim klientem.
- Nigdy nie wykorzystałabym też swojej profesjonalnej wiedzy żeby dyskredytować innych czy stawiać ich w złym świetle, a to ewidentnie robisz nagminnie w temacie kupionych obserwatorów czy reklam.
- Jeśli wyrażasz opinię jako prywatna osoba to przestań ciągle wspominać o tym, że
@MoccaC: Zapomniałem o protekcjonalnym tonie. Jeszcze niedawno widziałem wpis w stylu "hej misie, muszę wam uświadomić, że się mylicie, bo... branża, algorytmy, reklamodawcy, obserwujący bla bla bla". Nawet w rozmowach prywatnych, był ten protekcjonalny ton. Raz do mnie napisał, bo w którymś poście skrytykowałem Jay'a (podczas aktualnej tej edycji, nie tamtej) i chciał wiedzieć, dlaczego śmiem śmieć go krytykować. Potem sobie normalnie pogadaliśmy, to już prywatne sprawy, nie wywlekam takich rzeczy,
@Aurelia2021: Osób jak Hania Balwierczak nawet nie trawię jeszcze bardziej od Oliwki - ale i tak uważam że dla takich osób nie powinno być przestrzeni w internecie, ale z uczuciami bym tego nie mieszał. Jeśli odnosisz się do moich komentarzy to proszę skup się na treści a nie tylko na występowaniu imion uczestników.

@MoccaC: to moja kwestia jakie tematy poruszam na tagu i w jakiej formie, nie ma obowiązku czytania
@kipman1: Przypominam, że wymieniliśmy ze sobą kilka wiadomości, a nie tylko jedną. Natomiast sama rozmowa była spoko i w przyjaznej atmosferze. Protekcjonalność i wyższość można okazywać również, nikogo nie atakując i będąc miłym, robiąc to subtelnie i nawet nieświadomie. Tak odczułem to w rozmowie prywatnej, za to na tagu już nie nazwałbym tego subtelnym i nieświadomym. Skrytykowałem go, a Ty się do mnie odezwałeś tylko i wyłącznie dlatego, że wymieniłem Jay'a.
@MoccaC: To argument totalnie z dupy, bo też prowadzę nocny tryb, życia i czas na wykop mam głównie w nocy. XD Równie dobrze, można zarzucić, że ktoś pełniący tak poważną pracę w reklamie, ma czas na siedzenie na wykopie, jakieś bieda analizy i potyczki z każdym, kto zakwestionuję, to co on pisze i zaatakuje jego ulubieńców, no, chyba że jak wspominał Lolek, dba o swoich i to poboczna forma pracy. (