Wpis z mikrobloga

@Asia01 tak, szczególnie na teście wiedzy wszystko wyszło XD już nie próbuj sprowadzać te dwie dziewczyny do tego samego poziomu bo program ładnie pokazał kto jest amebą ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Asia01: sobie odpuściła czy facet ją uprzedził? Najpierw zrobiła wielką dramę i powiedziała, że nie „chcem” z nim być, a potem podbiła do niego na rajskim. A po powrocie do hotelu znowu się na nim uwiesiła, a jak ją olał to zmiana narracji, że to ona sobie odpuściła
  • Odpowiedz
Miki taki pasozycik trochę co nie? Weruje na Moni.. a ona pozwala... czemu? Pewnie przez jej super inteligencję?
  • Odpowiedz
@mi_chelle: ta popatrz na swoja celebrytke. Tam nie trzeba się dużo starac o material. Any kadr jest ok na dobry mem :) tylko taki nie wykorzystany, zmanipulowany oh.....
  • Odpowiedz
@mi_chelle: ta bo jak juz po raz któryś piszę, ze to jest nudne to samo wciąż... jak to jeszcze bardziej wyjasnic.. to tak samo jak Miki nic albo na sile do Moni....takie juz niesmaczne.....
  • Odpowiedz
@mi_chelle: no nie? Moge sie zalozyc, ze Miki będzie plywac kolo Moni max pol roku/rok po programie i ucieknie. Bo to pasozyt. Dostal to chcial i sie ulotni jak juz mu wystarczy. Czeka na dobry moment ..
  • Odpowiedz