Wpis z mikrobloga

Ma ktoś może Ursa Nano Pro i może się podzielić opiniami? Myślę czy kupić znowu Ursa Nano (poprzedni po prostu umarł i LED się w ogóle nie świecił, a wyrzuciłem pudełko i paragon), czy iść w Pro i lecieć na podach z wymienialnymi grzałkami. Jedyne czego się obawiam to to, że przycisk mi włączy epapierosa w kieszeni i spali mi poda oraz przeciekania podów po wymianach grzałek.
#epapierosy #epapieros #vape #lostvape #ursa
  • 35
@szary-obywatel: mam nano pro, przycisk możesz zablokować 3x klikiem i nie działa, tylko podciśnienie wtedy działa. Jeśli chodzi o przeciekanie podów to tylko jedna grzałka na ~4 do tej pory mi lekko po jednym zalaniu puściła liquid górą (sam nie wiem jak to się stało), tak to po zalaniu jest git, ta guma fajnie trzyma.
@SynJanusza: od jakichś 2 miesięcy przerzuciłem się na liquidy na solach, mniej drapią w gardło i są słodkie smaki, a lubię między tytoniowym smakiem sobie pogrzać coś słodkiego. A na standardowej nikotynie to ja osobiście paliłem Vuse, próbowałem P1 czy Frogga, ale nie siadły mi. Vuse znajdziesz na stoiskach eSmoking World
A na solach palę głównie liquidy z IVG albo Mono. Teraz pierwszy raz próbuje premixu + baza na solach nikotynowych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szary-obywatel: a na której grzałce lecisz i na ile watów masz ustawiony pod? Na jak długo starcza beteria po pełnym naładowaniu? I na ile czasu starcza te 2-2,5ml co można zalać? Sorry za głupie pytania ale nie znam się kompletnie, a jutro zaczynam przygodę z tym podem.
@SynJanusza: Sole głównie na 1.0, bo czytałem że lepiej na takich (teraz akurat na 0.6 co było z Pro grzeje, ale zbyt "luźno" ciągnie i jednak wolę 1.0 do soli) https://www.vape-box.com/blog/which-coil-works-best-for-salt-nic-e-liquid https://www.fsecig.com/blog/what-ohm-coil-should-you-use-with-nic-salts-n64
A co do mocy to sam się ucze, głównie na domyślnej po włożeniu poda, ale czasem zwiększam, np teraz lecę na 25W (max) na 0.6 na soli. Im więcej mocy przy mniejszej rezystancji tym szybciej też będzie Ci uciekał
@ajfrost: w pełni naładowany od rana tak do południa, bo dosyć często po niego sięgam. Jak trochę rzadziej to cały dzień spokojnie. Generalnie tego nie liczę, bo ładuje kiedy trzeba, bardziej liczę ile podów mi schodzi na dzień. Co do draga i jednorazówek to paliłem jednorazówki i w sumie wydaje mi się, że całkowicie zamknięty airflow daje odczucie podobne do jednorazówki (może być trochę lzejszy jak teraz myślę), bo wtedy korzystasz
@ajfrost: Znajomy ma Smoka RPM5 chyba i dla mnie to jest za duży byk. Ja chcę coś kieszonkowego i małego, a Ursa Nano Pro spełnia to idealnie.
Ostatnio tylko miałem problem z podem, bo zacząłem używać tych z wymienną grzałką i po kilku dniach mi przeciekł. Umyłem go dzisiaj, wysusze go jeszcze przez dzien-dwa i spróbuje znowu zalać. Grzałka jest w porządku, nie przepalona, ciekaw jestem co się odjaniepawliło.
Mam nadzieję,