Wpis z mikrobloga

Hej Mirki. Budze się rano i patrzę, że mam na gpay odrzucona transakcje z Biilety Urbancard Wrocl o godzinie 4:49 na kwotę 14.40. Na koncie w banku brak śladu takiej transakcji, sprawdziłem logowanie konta to nie mam nigdzie otwartych sesji, ktoś się spotkał z czymś podobnym?
#wroclaw
  • 8
Dzięki, uspokoiłeś mnie :) temat zamknięty w takim razie


@marcin3ck: no nie do konca, bo jesli transakcja zostala odrzucona, to juz w pojezdzie tym sposobem nie zaplacisz.
Mennica ci zablokowala karte i teraz zeby kupic bilet w MPK, musisz sie bujac do punktu obslugi i zaplacic zaleglosc, plus odblokowac karte.

Powodzenia ( )
@PurpleHaze: korzystam z MPK raz na kilka lat :) to, że mają wadliwy system to nie moja wina, ja mam jeszcze kilka kart w razie czego :) Spotkałem się z tym pierwszy raz w życiu i mam nadzieję ostatni i jeszcze raz dzięki za uspokojenie mnie
Mennica ci zablokowala karte i teraz zeby kupic bilet w MPK, musisz sie bujac do punktu obslugi i zaplacic zaleglosc, plus odblokowac karte.


@PurpleHaze: niby tak, ale nie do końca. Jak poczekasz wystarczająco długo to się magicznie sama odblokowuje. Sprzwdzone na 2 kartach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@marcin3ck:

To tam nic xD
Mi próbowało ściągnąć kasę z chyba 3 różnych kart, kiedy już mnie wywiało za granicę. Efekt - blokada kart + blokada kart w systemie MPK xD

Ale spoookojnieee. Licencja na kasowniki się za chwilkę skończy i problem się rozwiąże ( ͡° ͜ʖ ͡°)