Wpis z mikrobloga

Czemu w zasadzie jaracie się tym wszystkim i tymi teoriami, skoro najpewniej nic z tym nie robicie?
Co, nagle kilka milionów fanów teorii spiskowych cokolwiek zrobi by zatrzymać nwo, żydów, reptilian, Szatana, Demiurga, czy kogo to zależnie od odłamu tych teorii uważacie za wroga?
Nakręcacie się i jeszcze niewinnego mnie w tę otchłań szaleństwa.
#teoriespiskowe
  • 7
Dlatego, że mimo wszystko lepiej jest wiedzieć, co jest planowane i się jakoś próbować ustrzec. Wiedząc, co się święci, nie dałem się zaszczepić. Nie dam się również zastraszyć globciem, ich kolejnym punktem agendy i będę żył pełnią życia; dopóki pozwolą i nie zniewolą mnie siłą wyprodukuję tyle śladu węglowego, ile tylko będę chciał.
Tu zawsze chodziło o to, żeby się nie obudzić z ręką w nocniku


@Mega_Smieszek: Gdzie niby uciekną? Na biegun? W 2049 kończy się traktat antarktyczny i jak mądre głowy go nie wznowią, to wszelkie korpo #!$%@?ą się tam i zniszczą resztę dziczy na tej planecie.
@Verdino: Czołowo? Przecież pewnie połowie normnictwa reżim będzie pasował a reszta będzie się bała. Ruch oporu stanowiło by może parę procent ludzi.
Tu zawsze chodziło o to, żeby się nie obudzić z ręką w nocniku



@DIO_: ja tam ide na zderzenie czolowe
W dupe nie dostane i nocnika mie mam
Teoriami spiskowymi jako takimi malo sie interesuje natomiast widze co sie #!$%@? i "naukowo" mie ma szans na przypadki