Wpis z mikrobloga

@diler_biedy: CNBC, po raz pierwszy, bo fajna reakcja na zakończenie dzisiejszej sesji. Timiraos dał tyle paliwa w ostatnim czasie, że żal nie linkować. A Cramera będę linkował, kiedy będzie działo się na odwrót. A w sumie powinienem i dziś, bo wczoraj pisał żeby się wyprzedawać z akcji xD
Ziomek, to tylko tag na portalu ze śmiesznymi obrazkami. Jak mój flood męczy to zawsze można zablokować. A męczyć Ciebie może misiu, bo
@gonzo91: ja tylko chciałem zwrócić uwagę na to, że propagujesz informacje pochodzące od tych, którzy chcą Cię ograć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak długo jak rynki będą spadać, tak długo będziemy słyszeć narrację że już jutro, już za chwilę pivot / odbicie / bottom is here!!! Pakujcie sie w longi. W tym roku to już trzeci albo czwarty old wall ogłasza koniec bessy
@maniek74: wall street
@diler_biedy: Rzucam informacje z różnych źródeł. Nie naganiam, każdy podejmuje własne decyzje co zrobić ze swoimi pieniędzmi. Ja jestem optymistom, będę we wszystkim szukał informacji o potencjalnym wzroście/końcu bessy. Ale to nie znaczy też, że będę tak grał. Oprócz akcji, które zbieram to udało mi się coś nazbierać z szortów gdy lecieliśmy w dół do 3600 na s&p500. Także wiesz, każdy widzi w tym to co chce widzieć i podejmuje własne
@gonzo91: Ze względu na pozycje, wzrosty nie pasują mi, ale ja to biorę takim jakim jest, przecież to nie świat się pomylił.
W mojej ocenie są dużo bardziej wiarygodne źródła niż te które zwykłeś linkować, stąd moje uwagi.
Ja widzę co się dzieje na rynku, i nie mówię tu o giełdzie tylko pracy zawodowej, kryzys dopiero się rozkręca i nie widzę fundamentów do tego żeby miał się szybko skończyć. Przed nami