Wpis z mikrobloga

@egocentryczka: a kursy sponsorowane ? w sensie ze znajdujesz sobie kurs do ok 3k jesli dobrze pamietam i zglaszasz chec jego odbycia w pup-ie ? Tylko ze dodatkowo trzeba postarac sie o papierek od jakiejs firmy ze Cie zatrudni po tym kursie (na min 3miesiace chyba) // dmucham na zimne :D
  • Odpowiedz
@lim4k: raz na rok można z tego korzystać - na kurs o którym pisałam zostałam skierowana, a teraz dopiero po roku mogę się o coś starać, jak już wspomniałam, nawet na staż przez rok nie mogę iść, bo to pomoc organizowana przez pup, trochę w szarej dupie jestem teraz :(
  • Odpowiedz
@lim4k: mieszkam w niewielkim mieście :) z reguły chcą doświadczenia, albo wspomniany już staż - pracowałam jako sekretarka przez ponad rok, ale w tym zawodzie trudno coś znaleźć - chcą większego doświadczenia, dlatego tak bardzo mi zależy na stażu, tu by mnie bez doświadczenia zatrudnili, ale nie mogą :/
  • Odpowiedz
@lim4k: nie, nie uważam tak, gdybym tak chociaż przez chwilę pomyślała, to może i tak by było, ale nie można się poddawać, bo dopiero wtedy się przegrywa, mam dwie ręce i chęci, a reszta to kwestia czasu :)
  • Odpowiedz
dobre podejscie do zycia, tylko zeby sie w tym nie zatracic zupelnie i tak brnac przez zycie z tymi checiami ciagle
  • Odpowiedz