Wpis z mikrobloga

#prawo #csiwykop

Słuchajcie mirki, sledzę poczynania pewnego zwyrodnialca skazywanego za wielokrotne czyny pedofilskie wobec maloletnich. Jest to kawał #!$%@? który skrzywdził wiele osób. Co mnie mocno #!$%@? to mimo to że niektórzy wiedzą co zrobił to i tak z nim utrzymują kontakt i wgl złoty chłop dla nich. Człowiek wyszedł z więzienia w okolicach roku 2017 po odbyciu kolejnej już kary pozbawienia wolnosci 10 lat za wspomniane czyny. Jako że ofiar takich ludzi zazwyczaj jest więcej aniżeli tych o których wiadomo postanowiłem prześwietlić na tyle na ile mogę tego gościa aby zapobiec lub wykryć czyny za które się mu poki co byc moze upieka.

Co znalazlem i co mnie niepokoi:
- pedofil po wyjsciu z paki założył sobie konto na fb
- pedofil ma w znajomych osobę która z tego co rozumiem przeglądając jej profil jest członkiem bądź pomaga pewnej organizacji która zajmuje się dziećmi niepełnosprawnymi ( wycieczki, warsztaty itp )
- pedofil był już wczesniej skazywany za czyny pedofilskie przeciwko maloletniej uposledzonej osobie ( ale brak związku z tą organizają o której wspominam )

Jak to widzę:
- pedofil być może pomaga w jakiś sposób tej organizacji gdzie ma dogodne sytuacje krzywdzić dzieci
- pedofil może działać w porozumieniu z tą osobą ze znajomych ( może znają się z więzienia? lub sa znajomymi po prostu gdyz ta soba ze znajomych mieszka w miejscowosciach po sasiedzku z pedofilem )

Nie wiem jak pchnąc ten temat dalej.
Należało by zlecic jakąs kontrole która z psychologiem porozmawiala by z tymi dziecmi czy nie doszlo wobec nich do chaniebnych czynów albo przez tego pedofila albo przez osobę która uczestniczy w tej organizacji.

Co robić? Prokuratura, policja? Jak to widzicie?
  • 14
@cr6d: jejku nie mówię, że masz zapytać wprost, czy ten pan pedofil jest u panstwa wolontariuszem. Tylko wybadaj teren, czy taka osoba tam funkcjonuje.

Jak chcesz być tajnym agentem to zostań wolontariuszem i sprawdź czy coś się tam dzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cynamonowazaslona: ale przyznasz chyba że dziwne ze wielokrotny pedofil ma w znajomych osobę która publicznie prowadzi profil tej organizacji? albo by musiał nie wiedzieć kompletnie kogo przyjmuje ( w co wątpię bo wszyscy dookola wiedzą kim pedo jest i co robił ) albo po prostu mogą działać w porozumieniu
via Zakop
  • 0
@johnblaze12345: nie uważam że krzywdzi ale sądzę, że nie godzi się sobie dzialajacej w takiej organizacji mieć takie znajomości. Ogólnie uważam że powiniem być publiczny ostracyzm na każdego pedofila i ludzi którzy się z nimi spoufalaja.

a co do afery to kto wie? lepiej chuhac na zimne, kto nie zna metod działania pedofilow oraz jak perfidnie i bezczelne sa ich czyny to nie zdaje sobie sprawy jakie duże zagrożenie niesie każdy
via Zakop
  • 0
@johnblaze12345: a jaka to różnica czy członek czy w czyms pomaga np jest kierowcą? fakty sa takie ze może mieć dostęp do dzieci a kim konkretnie jest to nie wiem, mam tylko tyle informacji
via Zakop
  • 0
@cr6d: no w sumie masz rację, po prostu nie ogarnąłem ze skoro ja wiem to inni z okolicy mogą nie wiedzieć, sprawa była raczej glosna