Wpis z mikrobloga

Jak się czujecie że musicie dopłacić do polskiego dubbingu 40zł, a przyjdzie pajac p0laczek i powie że po co on wam on gra bez? XD Mam nadzieje że jak tacy są sprytni i inteligentni to kupują wersje zagraniczne żeby nie przepłacać.
Cena w Niemczech 60euro - 280zł
Cena w Polsce - 320zł
#ps5 #konsole #ps4
Pobierz ElonMuskKochamCie - Jak się czujecie że musicie dopłacić do polskiego dubbingu 40zł, ...
źródło: comment_1668014359CUGYaRrHprNT6mb2XPAScE.jpg
  • 15
@ElonMuskKochamCie z tym przesunięciem paska z prawa na lewo to trochę przesadziłeś kolego. Za łatwo by mieli.. Upgradowanie takich gier jak Tsushima czy Spider-man rządzi się swoimi prawami i jest tak trudne że trzeba do tego niekiedy poradnika ¯_(ツ)_/¯ ja już nawet nie pamiętam jak to było z tym pajączkiem, ale chyba chodziło o to że aby zaktualizować "czerwonego" do wersji ps5 musiales kupić najpierw "czarnego" i zrobić to z poziomu menu
@ElonMuskKochamCie: Swoją drogą śmieszy mnie wśród zwolenników microsoftu, że spamują recenzjami z mc tylko wtedy jak im pasują XD. Nie zrozum mnie źle, to na pewno jest bardzo fajna gra, ale porównywanie indora do gry AAA to trochę przesada.
@ElonMuskKochamCie:

A co mam ręcznie wchodzić na wszystkie istniejące strony na ziemi z recenzjami żeby ci pokazać ze każdy recenzent na porównuje to do rezydentów?

Niech sobie porównują, może klimat podobny, ale nikt mi nie wmówi, że indor to gra AAA.