Wpis z mikrobloga

@AntyKuc na platformie ms także trafiają się takie niewypały, ale w tym jest lepsza od platformy Sony że ludziska tam nie płacą 350 za możliwość bycia beta testerem gier xD mam obie konsole, dzięki posiadaniu gamepassa za 4 zlote mogłem praktycznie "za darmo" sprawdzić takie gry jak scorn i plaga, dzięki czemu uchroniło to mój portfel przed strata prawie 500 złotych. ¯_(ツ)_/¯ na playstation stabilnie "płać i płacz" xD
@heterodewiant44:

sprawdzić takie gry jak scorn i plaga, dzięki czemu uchroniło to mój portfel przed strata prawie 500 złotych

Czyli uważasz, że te gry były słabe skoro to byłaby strata pieniędzy? I co tam jest nowego w gamepassie, bo sony wrzuciło spory zestaw gier do plusa, które w dodatku masz tak długo jak owego plusa opłacasz, a nie do momentu aż microsoft stwierdzi, że zabiera bo się umowa kończy ( ͡
@AntyKuc za to cenie mikroshit że daje mi możliwość sprawdzenia. Nie oszukujmy się, 80 % współczesnych gier to crapy bez rozróżnienia na jaką platformę wychodzą. Jeśli gra będzie dobra to mogę ją kiedyś kupić na promocji, albo dokupić dlc i wesprzeć twórców. ¯_(ツ)_/¯
@AntyKuc sugerowanie że gry nie opuszczały i nie będą opuszczać starego plusa, ps now, esssentiala czy game catologu. XD

Tylko się patrz jak po nowym roku zabiorą cuszime, łącznikowe dziecko i spajdera ( ͡º ͜ʖ͡º) to było tylko aby zachęcić do kupna, Sony już zaczyna dawać ochłapy.
@heterodewiant44:

Nie próbujcie wciągnąć mnie w żadna wojenkę. Reprezentuje rozum i godność człowieka, nie staje w obronie korporacji i konsoli, ale zawsze po stronie gracza, człowieka ( ͡º ͜ʖ͡º)

To dobrze, mam nadzieje że pamiętasz jak microsoft chciał zrobić z konsoli dekoder z opcjonalną możliwością odtwarzania gier, oczywiście takich których potem nie można odsprzedać XD
Square, capcom i Konami, same amerykańskie firmy od lat wydający tylko na Xboxy xD


@AntyKuc: Ale co to ma typie wspólnego z sony? Sony miało wymusić na tych firmach polski dubbing?
@AntyKuc całe szczęście że Sony nadal pozostało prokonsumenckie dorzucając do zestawów gry w formie kodów aby polaczkom kombinatorom nie przyszło na myśl ich sprzedać i zarobić xD całe szczęście że nie musimy płacić po 10usd za patche next gen i 350 złotych za trzeci remaster tej samej gry. XD

Tych patologii Sony niestety ma więcej ¯_(ツ)_/¯
@heterodewiant44:

350 złotych za trzeci remaster tej samej gry. XD

Znowu jakieś urojenia?

10usd za patche next gen

Horizon ma darmowy update

Tych patologii Sony niestety ma więcej ¯\(ツ)/¯

Żadna z tych patologii i tak nie równa się zagrywkom microsoftu z monopolizowaniem rynku i z tym co chcieli zrobić na początku 8 generacji.
@AntyKuc 350 złotych, tyle kosztował trzeci remaster The Last of trans. ¯_(ツ)
Patch do horizona jest darmowy bo Sony ugielo się pod ogniem krytyki graczy którzy dostali ten tytuł za free w ramach akcji Stay at home. 10 dolarów to normalna cena za patcha next gen. ¯_(ツ)


Oni już są tak bezczelni że potrafią sprzedawać zestaw ps5 z gran turismo z paskiem ps4, gdzie po zainstalowaniu gry na dysku wyskakuje
@heterodewiant44:

The Last of trans.

Prawdopodobnie mam do czynienia z prymitywem, ale mimo wszystko odpowiem - to nie był remaster, a remake. Dobrze, że microsoft nie wydał master chief collection XD

Patch do horizona jest darmowy bo Sony ugielo się pod ogniem krytyki graczy którzy dostali ten tytuł za free w ramach akcji Stay at home. 10 dolarów to normalna cena za patcha next gen.


No i dobrze, że się ugięło.
@ElonMuskKochamCie:

Dziwne że potem to samo sony wypuszcza te gry na komputer gdzie możesz sobie zmieniać za friko ustawienia graficzne od low na tanich komputerach po ultra high na lepszych. WIdać ze tylko na swoich fanbojów za dwa złote plują

No wpuszcza po 2 latach, gry które na ps każdy już ograł xD.