Wpis z mikrobloga

ale takie postowanie glupot


@Ktore_to_juz_konto: sam nie raz ironicznie wypisuje głupoty. To jest portal ze śmiesznymi obrazkami. A szczerze to jestem wielkim koneserem ruskiej tępej propagandy. Chyba każdy widzi, że te obrazek jest tak durny, że aż śmieszny xD

Sam przejrzyj jego treści, co chwilę coś wstawia z niemieckich źródeł


@Ktore_to_juz_konto: no i? Jeśli zna niemiecki język to rigcz.
  • Odpowiedz
@Jakovv: no ok, tyle to że ktoś z czegos się śmieje i nawet doda tag #heheszki nie oznacza że się z tym nie zgadza. Na tym polega karykatura, na przejaskrawieniu jakiegoś zjawiska - ale nadal na jednoczesnym zgadzaniu się co do istoty. Zresztą sam go spytaj czy uważa że Niemcy wystarczająco pomagają Ukrainie i zobaczysz co odpowie - ja się domyślam ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
nie oznacza że się z tym nie zgadza.


@Ktore_to_juz_konto: powiem tak, znam na tyle lukardio żeby wiedzieć co sadzi o zachowaniu szwabów. Nie zgadzasz się z tym że to ironicznie wrzucił. Nie wiem jak cię przekonać, więc nie będę próbował. zdrówka
  • Odpowiedz
warmonger’a


@Lukardio jak Cię lubię i szanuje to miło proszę o nie #!$%@? apostrof’ów tam gdzie nie trzeba

Je się #!$%@? do słów kończących się ma niemą samogłoskę, a tak to można napisać „warmongera” i wtedy grammar nazi i inne dziwne istoty śpią spokojnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Ktore_to_juz_konto jak się czujesz będąc obsranym po uszy? Gdzie wielka polska pomaga? oddala nawet ten złom będący naszym ostatnim opp - uchodźcom pomogli i pomagają zwykli obywatele nie polska, w dodatku na pewno bardziej lewicowi.
Jak kraj z gowno armia i gowno technologia wyzywa wszystkich żeby oddali cały sprzęt na Ukrainę to może tak wyglądać jak na obrazku, ale ty pisowski debilu widzisz świat czarno biały, nie potrafisz w obserwacje bardziej
  • Odpowiedz