Wpis z mikrobloga

Mirasy co za #!$%@? akcja xD 6.11 zamówiłem do tv mi boxa na allegro. Sprzedawca miał same pozytywne oceny i przystępną cenę więc wziąłem od niego. Liczyłem na paczkę we wtorek ale InPost miał jakieś zawirowania i dopiero dzisiaj doszło. Od razu po wyjęciu z paczkomatu wyczułem że przedmiot w środku jest jakiś za mały i się wkurzyłem że sprzedawca pomylił się przy wysyłce. Ku mojemu zdziwieniu w domu - gdy otworzyłem paczkę ukazał mi się taki widok jak na zdjęciu xD #allegro #inpost #zakupy #elektronika #oszukujo
Pobierz
źródło: comment_1668007945rkcmndkWXbyYExev2FMOfQ.jpg
  • 12
@yawa: żeby to jeszcze były te od lajkonika to ch*j, a to największe gówno z lidla ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście na #allegro firma jest już zablokowana, a ja w ciągu 14 dni i tak nic nie mogę zrobić. Od 7.11 kilkanaście komentarzy się pojawiło o krakersach xDDD
@misiek432: Sporo jak na ciastka :/ Podobnie jak Ty, zanim coś zamówię, sprawdzam opinie, najwyraźniej trzeba jeszcze dokładniej sprawdzać sprzedawców. Z założenia nie kupuję tam kosmetyków, perfum i „markowych” odzieży/butów. Jeszcze trochę i mi żarcie dla psa zaczną podrabiać, albo cegły wysyłać, a Allegro jak zwykle będzie spało.