Wpis z mikrobloga

Poszedlem do fryzjera do centrum miasta. Jakies 10 km w obie strony z buta zrobilem. Posiedzialem na lawce, jakis bezdomny zbieral puszki xd jakis oskarek szedl z 4 dupami typowe. Tak siedzialem i patrzylem na tych ludzi. Pustka egzystencjalna mnie wypelnila. Jakas laska mnie strzygla, gadala z przyjacielem w tym czasie. Rozmawiali gdzie oni nie byli, pelno imion slyszalem o jakims Piotrku, jakiez wyjazdy. A slyszalem rady typu zagadaj do jakiejkolwiek laski hahaha. Oni maja rodziny juz, znajomych. Kogo ja obchodze. Wrocilem samotna droga to co zawsze i tyle.
#przegryw
S.....3 - Poszedlem do fryzjera do centrum miasta. Jakies 10 km w obie strony z buta ...

źródło: comment_16680044096SY5ZZZCmurPCYsZZiek3g.jpg

Pobierz
  • 5
@TamlaMotown: Praktyka na początku robiłem boki krótko na 3 góra na 12 i wyglądało to tak nieszczególnie ale nic nie #!$%@? takim sposobem a teraz boki cieniuje jak fryzjer od zera zaczynam za uszami i tył potem prawie do czubka głowu i irokez zostaje na 7 po tygodniu trochę odrasta i wygląda jakbyś wrócił od fryzjera. I te schody cieniujesz tak po środku