Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z Was korzystał może z usług #medicover stomatologia w #trojmiasto a najlepiej #gdansk? Mam abonament, słyszałem, że z abonamentem mogę liczyć na zniżki. Polecacie jakieś konkretnego dentystę z Medicover? Leczą w koferdamie? Jakiej jakości wypełnienia używają? Myślałem też o wyrwaniu ósemki u nich, polecacie jakiegoś dobrego chriruga, który tam pracuje? #stomatologia
  • 8
  • Odpowiedz
@Dawul: od siebie polecam z Gdańska Dental Spa. Leczą w koferdamie, używają zajebistych wypełnień. I przede wszystkim, ceny takie jak w 2018- nikogo tam nie #!$%@? żeby za rwanie ósemki brać 1200 Złotych.
  • Odpowiedz
@Dawul: jak mało problematyczne 8mki to na nfz w sumie polecam, byłem na rwaniu dwóch na matemblewskiej, czas oczekiwania mniej niż miesiąc, parę minut i po problemie. Zniżki pewnie podobnie jak w Luxmedzie, znikome i na rynku można znaleźć lepszą cenowo ofertę.
  • Odpowiedz
@Dawul: Chodzimy z żoną od lat i polecam. Z reguły do randomowego lekarza i zawsze jest ok. Pelna profeska, dobry sprzęt i chyba materiały. Jedyny problem ze drogo ale cos za cos.
  • Odpowiedz
@Zly_On: Dlatego mówiłem, że w jakichś mało problematycznych przypadkach. U mnie dentystka powiedziała, żebym sobie wyrwał przy okazji, więc nie jest to problemem. I skoro @Dawul "myśli o wyrwaniu ósemki" to też zakładam, że nie jest w sytuacji awaryjnej. W awaryjnej sytuacji całkiem niedawno miałem wyrywaną 6stkę (jakieś pół roku pewnie) w ImplaDent praktycznie od ręki tego samego dnia za około 500 zł i też było spoko
  • Odpowiedz
@Raptrax: nie wiem, będę za tydzień to mogę zapytać i dać ci znać. Dla mnie ważne jest to ze mam na to dwa lata gwarancji, a nie jak w pewnej klinice w pewnym mieście usłyszałem na wypadnięte plombę ze „tak się zdarza ale reklamacji nie ma”. #!$%@? wtedy z 2 koła za całe leczenie tamtego zęba, za ostatnia wizytę nie zapłaciłem i wyszedłem, po czasie trafiłem właśnie tam w Gdańsku
  • Odpowiedz