Wpis z mikrobloga

@neoklasyk: w przypadku Kultu to nie takie oczywiste. Wódka posiada 2 wersje - Wersja z "Posłuchaj to do ciebie" i popularniejsza z "Salon Reactivo". Choć w zasadzie i sam tytuł jest zły bo oryginalnie nazywa się to" Na całym świecie źle się dzieje koledzy"
  • Odpowiedz
@maciek-adamek: A ja myślałem, że było na odwrót, widzisz jak człowiek na wykopie się uczy? ot, i dzięki Tobie być może się bym kiedyś ośmieszył a tak to jesteś i wyjaśniasz, dzięki, że jesteś w temacie
  • Odpowiedz
@maciek-adamek: Tak, mądre słowa, czyli wiesz, że ta moja pomyłka zupełnie nic nie znaczy ale już jak się upiera przy swoim głupstwie, to już widzę z kim mam do czynienia, prawda? A to co wrzuciłem przed chwilką znasz?
  • Odpowiedz
@maciek-adamek: Wiesz, patrząc z mojej strony to w ogóle zaśmiecać sobie mózg skupiają się głównie na muzyce, wszyscy artyści to prostytutki, to nie jest coś na czym można się chwalić, że się zna, oczywiście w tym przypadku, to rozumiem wiecej niz możesz napisać.
  • Odpowiedz
@maciek-adamek: Oj, nie skupiaj się na Kaziku, a tamto nagranie to jest właśnie cover ale z muzyki przed wojną na Warszawskim Czerniakowie gdzie się urodziłem, książki o Grzesiuku to pozycja obowiązkowa.
  • Odpowiedz
@neoklasyk: "Nie skupiaj się na Kaziku" - ciekawe zdanie, aczkolwiek w moim wypadku powinno być - nie skupiaj się tylko na Beatelsach bo ich jestem ogromnym fanem a ile dobrego dla muzyki zrobili to sobie chyba niektórzy nie zdają sprawy.
Ty np będziesz fanem tego typu muzyki, ja choć bardzo lubię twórczość kazika, muńka czy innych znanych polskich artystów to największą słabość przejawiam do brytyjskiego rocka lat 60-70-80. Można się nie
  • Odpowiedz