Wpis z mikrobloga

@Grooveer: O dziwo wywiad nie taki zły i sam manipulAtor jakoś szursko nie szalał (bo 99% czasu gadał Wolski) ale sam fakt pojawienia się Wolskiego w największej youtubowej tubie propagandowej onuc pozostawia niesmak i zażenowanie. Chyba największa wpadka dotychczas, mogąca konkurować jedynie z aferą złotową.
  • Odpowiedz
  • 1
@Spioszeq dokładnie ten. Jeden z największych szurów. Chociaż on się tłumaczy, że on w to nie zawsze wierzy tylko nagrywa, bo ludzie takie rzeczy chcą oglądać.
  • Odpowiedz
O dziwo wywiad nie taki zły i sam manipulAtor jakoś szursko nie szalał (bo 99% czasu gadał Wolski) ale sam fakt pojawienia się Wolskiego w największej youtubowej tubie propagandowej onuc pozostawia niesmak i zażenowanie. Chyba największa wpadka dotychczas, mogąca konkurować jedynie z aferą złotową.


@Qbon1802: Dal mu potwierdzenie ze sluzby krajow zachodu dzialaja na ukrainie bezposrednio i to jest nie dosc ze nie po linii nato to jeszcze niebezpieczne.
To utwierdza
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Szurów może utwierdzać byle obrazek wyciągniety z instytutu danych z dupy, co nie zmienia jednak faktu że chcąc być szanowanym ekspertem i nie napędzać ruskiej propagandy w pl nie powinien się u szurAtora wcale pojawić. A to że służby nato i innych krajów są na ukrainie i przechwytują ruski sprzęt do badań to chyba każdy średniorozgarnięty osobnik interesujący się wojną podejrzewa.
  • Odpowiedz
@Grooveer: Skromne życie za 65k, książka z czołgami napierającymi ze wschodu na okładce, złoto w pociągu do Treblinki, autograf jak splunięcie w twarz. Nie wiem czy wszystko wymieniłem, bo nie śledzę twórczości i wiem tyle, co z wykopu.

A na samym szczycie tego wszystkiego przebrzydła hipokryzja, która kazała mu gardzić "zarabianiem na wojnie i strachu" dopóki nie spostrzegł, ile sam może z tego wyciągnąć. O tezach i prognozach z dupy to
  • Odpowiedz
Skromne życie za 65k, książka z czołgami napierającymi ze wschodu na okładce, złoto w pociągu do Treblinki, autograf jak splunięcie w twarz. Nie wiem czy wszystko wymieniłem, bo nie śledzę twórczości i wiem tyle, co z wykopu.

A na samym szczycie tego wszystkiego przebrzydła hipokryzja, która kazała mu gardzić "zarabianiem na wojnie i strachu" dopóki nie spostrzegł, ile sam może z tego wyciągnąć. O tezach i prognozach z dupy to już nawet
  • Odpowiedz