Wpis z mikrobloga

#garmin #venu2plus #forerunner #fenix

Cześć, prawie od premiery używam poniższego Garminka Vivoactive HR i chciałbym go w końcu wymienić. Tak po prostu bo skubany dalej działa, a bateria nie padła zaraz po gwarancji ( ͡º ͜ʖ͡º)

Zastanawiam się nad Venu 2 plus i Forerunner 955, ewentualnie Fenix 7. Na pewno coś z dotykowym ekranem bo się po prostu przez te lata do tego przyzwyczaiłem. Z powyższych najbliżej mi do wyboru 955.
Zegarek używam do treningu na siłowni, sporty wodne (kajakarstwo, żeglarstwo) no i bieganie (5-10km, miasto/parki, czasami wpadnie jakiś Runmageddon). Na rower mam Edge 530.

Czy nowe garminy dogadują się w jakiś sposób z Edge 530? Czy wiedzą o treningach na drugim urządzeniu i wtedy lepiej wyliczają regeneracje i wszystkie pozostałe bajery?

Jak sprawdza wam się 955 na basenie i wodach otwartych? Czy dobrze liczy odległość i styl?

Za Venu 2 plus przemawia Amoled, ale jest to kosztem baterii i mnóstwa dodatkowych funkcji jakie można mieć w 955. Najtańszy.
Za Fenixem przemawia chyba tylko to, że jest trwalszy, ale też przez to cięższy. Baterię ma lepszą, ale to już są wartości sporo powyżej moich wymagań.

Co według was najlepiej zastąpi mojego Vivoactive HR? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
logar - #garmin #venu2plus #forerunner #fenix 

Cześć, prawie od premiery używam po...

źródło: comment_16679268012VflutmoyRqekBDy4tGUNv.jpg

Pobierz
  • 5