Wpis z mikrobloga

tramwaje o godzinie k#rwa 7 rano w szczycie komunikacji jeżdżą co 8 minut XDDD (jakiś wykopek tutaj ostatnio porównywał je do metra - takie godziny jazdy metra to są ale w środku nocy w Wiedniu). I dzięki temu #!$%@?ł mi następny autobus. Więc stoję jak cep kolejne 20 minut na przystanku żeby później na studbaza od debila prowadzącego wysłuchać że trzeba było wstawać wcześniej xD ja pi#rfole te zj3bane autobusy mnie wykończą nerwowo. #katowice #jztm
  • 36
  • Odpowiedz
  • 10
@filozof900 drugi czyli moja przesiadka (pierwszy #!$%@? był punktualnie i mi spierd#lil sprzed nosa) teraz kolejny k#tas jak już stoję jsk debil na przystanku to się k#rwa spóźnia. Wywiozą mnie do Tworkow po jeżdżeniu tym badziewiem zwanym ztm
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: Aż mi się przypomniała wspaniała pani doktor na mojej uczelni, na której wykłady wolałem nie chodzić wcale, bo spóźnienie się o minutę skutkowało jakimiś spieprzonymi tekstami przez kilka minut. Ewentualnie kazała wyjść na środek auli i zaśpiewać piosenkę XD boże edukacja to dramat
  • Odpowiedz
@rivers666: Oh sweet summer child, wy młodzi to nie wiecie, wiele was ominęło XD Swoją droga całkiem normalna uczelnia jak tak patrzę teraz już po wszystkim. Przynajmniej porównując do innych.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Diego: ja #!$%@? jakie gnębienie. Wyobraź sobie że idziesz na studia mając 35-40 lat i ta baba z takim tekstem wyskakuje. Przecież byłby to mój ostatni dzień na wykładach a ona by miała takie wciepy że by się zesrała
  • Odpowiedz