Wpis z mikrobloga

Od ostatnich planszówek minęło dopiero kilka dni, ale w tym tygodniu piątek wypada w czwartek, do tego parę osób jest już wstępnie chętnych, więc przybywam z wpisem już dziś. Widzimy się w czwartek (10.11.2022) o 20:00 w Paradox Cafe na piwo&planszówki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Jeżeli tym razem będzie podobna liczba chętnych to postaram się zarezerwować dwa stoliki obok siebie, żeby nie ciaśnić się w 12 osób przy jednym tak jak ostatnio, dlatego polecam nie zwlekać z decyzją do ostatniej chwili. Standardowo będziemy grali w raczej te mniej wymagające tytuły, z krótkimi zasadami, w zależności od ilości osób i dostępności gier na miejscu, można zabrać coś ze sobą, najlepiej coś w co się już grało i zna się zasady (ostatnio się nie udało, ale tym razem jest duża szansa, że będą m. in. Sabotażyści ( ͡º ͜ʖ͡º)). Nie przedłużając, jak zwykle wszyscy są mile widziani, można grać, ale nie trzeba, można nie pić, ale nie warto, a tosty mogłyby być bardziej przypieczone, zapraszam i polecam.

Jak nas znaleźć? Najlepiej krzyknąć na całą salę kto z wykopu. ( ͡ ͜ʖ ͡)


PS. Zostaw plusa przy odpowiednim komencie poniżej.

#wykopiwowarszawa #wykopiwo #warszawa
karololo - Od ostatnich planszówek minęło dopiero kilka dni, ale w tym tygodniu piąte...

źródło: comment_1667854835uNlo214obmCo8WDPoyBaH0.jpg

Pobierz
  • 40
@Hatsuban: Ja bym tak nie mógł. Pamiętam, że już nocki wolałem od "dwójek". Aktualnie najczęściej chodzę 10-18 i dla mnie to tragedia. Gdybym mógł, to bym chodził 8-16 (nie to że mi nie pozwalają, po prostu nie potrafię wcześniej wstać xD)
Gotuję sobie i tak dzień wcześniej. Co robisz swoją drogą?