Wpis z mikrobloga

No właśnie niedawno skończyły mi się itemy od HealthTherapy, to może niedługo przetestuję i dam znać. Ale jak na razie Jack Herer od HT najlepszy w moim odczuciu ze wszystkiego z hhco.
@barwin: próbowałem wcześniej pena od HealthTherapy a teraz jestem w połowie pena od tego bestvape i powiem tak, wydaje mi się że jest nieco słabszy niż peny od HT ale przy tym jest dużo dużo tańszy, jak ten zacznie się kończyć planuje stestować jeszcze od Perpetua ale biorąc pod uwage cenę te od bestvape spoko opcja
@esawerr: Perpetua szybko schodzi, ale jest bardzo w porządku jeśli mówimy o mocy. Teraz mam iPuffa, dość rozwodniony się wydaje i delikatny, ale może mnie zaskoczy.
@cbd5492: tragedia, w tej cenie nie polecam. Naprawdę trzeba dużo tego zwaporyzować, żeby zaskoczyło (przynajmniej w moim przypadku, ale ja mam całkiem sporą tolerancje), natomiast tu głównym problemem jest wydajność. Zapach jest świetny, smak też, ale ten liquid zachowuje się jak woda, nie jest w ogóle gęsty, kolor też ma przeźroczysty.

@BoczekPL: Amnesia Haze i Mango Kush.
@barwin: HT dla ciebie lepsze niż Perpetua było? próbowałem wcześniej White widow od HT teraz pale Amnesie od Perpetuy i moim zdaniem chyba Amnesia wygrywa z tych które do tej pory paliłem
@cbd5492: OG Kush, może z innymi jest lepiej. Jednak od tego radzę trzymać się z daleka.

@esawerr od HT miałem Jacka Herera i był mocniejszy od Amnesii od Perpetuy (która nie jest słaba!), wystarczył jeden buch ok. 8 sekund, żeby porobiło tak jak 2,5 od Perpetuy. Nie wiem jak z innymi.