Wpis z mikrobloga

Siema, mordy. Dawno nie było ode mnie wpisu (znowu), a jako że tag był przez miesiąc martwy i nic ostatnio się na nim nie pojawiało ciekawego, to nie chciałem go jakoś na siłę wskrzeszać, (w sumie nie tylko ja) a druga sprawa jest taka, że już powoli mam po dziurki w nosie tego knypka, co ma czelność być poloneziarzem i retrogamerem w jednym. Ale do rzeczy.

Ten pacan po raz kolejny sam sobie przeczy (co nie jest jak wiadomo nowością), ale o co mi chodzi, zapytacie? Otóż zaczął wyjeżdzać z gadkami, że nie wsiada do cudzych samochodów, mimo iż po chwili sam to zrobił (a wcześniej to co? Nie było wsiadanie za kierownicą nieswojego auta?), a druga rzecz jeszcze lepsza, bo później wychodzi na fakt, że lubi jednak rdzę w samochodach tylko dlatego, bo uwaga uwaga... tak zapamiętał z dzieciństwa! Nie wymyślam tego tak powiedział w wczorajszym filmiku ze swojej relacji ze zlotu.

Mnie teraz zastanawia jedna kwestia, bo po co w takim razie te wszystkie akcje z remontami i wysługiwaniem się innymi osobami skoro on wygaduje z d--y takie idiotyzmy? Chyba ze mną się zgodzicie @Lardor i @Bananowy_Kochanek?

#axeliocontent
Kaboone1 - Siema, mordy. Dawno nie było ode mnie wpisu (znowu), a jako że tag był prz...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kaboone1: on jest właściwie znany, że nagrywał konona, uderzył miecugowa, zrobił aferę na wykop, czyli s---------o natalii i ma poloneza i tyle. Nigdy nie słyszałem o tym człowieku pozytywnej opinii. Myślę, że jego problemem jest to, że złapała go ta mityczna klątwa szkolnej 17 i to nie pozwala wyjść już mu nigdy w dobrym świetle.
  • Odpowiedz
@Kaboone1: ja tam wole ogarniac sobie dzialeczke na ktorej sobie siedze prawie 3 miesiac (no jest na plusie to korzystam z pogody a jak zimniej to mam piec kaflowy), zajmowac sie ogrodem, sadem , to dogladanie zwierzynca sasiadow co mi jajka/wypieki daja.

To wypady na grzyby do lasu, majsterkowanie w garazu + przygotowywanie sie do sezonu zimowego jest lepsza rozrywka niz poswiecanie czasu (wole na necie obejrzec filmy ogrodnicze) na nudnego dzbana. Mam neta, TV i konsole to mi on do szczescia nie potrzebny bo jest po prostu nudny ze nawet nie chce sie przegladac jego badziewia aby pobawic sie w movie maker.

Szkoda, ze nie wykorzystano wystapienia konona u jaworowicz aby dzbanellio mial atak bolodupozy. Ja jak mowilem bede sobie patrzyl z boku niz pokazywac nadmierne ,,spermienie"
  • Odpowiedz
@Bananowy_Kochanek: Szanuję za pasję. :) Ja tam oglądania tego typa wolę obejrzeć sobie fajny horror, grać w gry, hobbystycznie obejrzę sobie na YT filmy pokazujące transport publiczny, a w TV formułę 1 i ogólnie mam też wiele spraw na głowie.

Nic dziwnego, że po poznaniu wybranki serca (ta, akurat... co w jego przypadku nie powinno mnie dziwić) olał kompletnie temat Konona skoro nawet nie wypowiedział się na temat jego udziału
  • Odpowiedz