Wpis z mikrobloga

W #czestochowa postanowiono poustawiać takie oto odblaskowe ludziki przy przejściach dla pieszych. Moim zdaniem to kiepski pomysł, bo na początku ludzie faktycznie zwalniają, ale z czasem przyzwyczajają się do tego, że w tym miejscu nie trzeba się przejmować zarysem człowieka przy przejściu. Poza tym nie lubię, jak coś na drodze mnie oszukuje i niepotrzebnie przyciąga uwagę która może być potrzebna gdzieś indziej. A, no i jeden taki ludek kosztuje 10 000 zł.
diel - W #czestochowa postanowiono poustawiać takie oto odblaskowe ludziki przy przej...

źródło: comment_1667828751NHKkgg9AqMmUtlDmMQGRz4.jpg

Pobierz
  • 69
mózg ma tendencję do rozpoznawania ludzkich sylwetek w różnych kształtach, szczególnie jeżeli ma na to ułamek sekundy


@diel: No, przekonałem się o tym jak to gówno postawili na Jesiennej. Z powodu barwy i ażurowej konstrukcji w pogodny dzień nie widać tego było z większej odległości, dopiero jak się dość blisko podjedzie. Efekt był taki, że gdy dostrzegłem to kątem oka, to moja błyskawiczna reakcja to było "o #!$%@?, ktoś wchodzi na
@diel: za 10 koła to możnaby opłacić dwóch robotników przez miesiąc i w końcu #!$%@? ruszyć te #!$%@? remonty, przez częstochowę nie da się jeździć od roku xD myślałem że to jakiś spisek, że oni faktycznie budżetu nie mają bo Katowice dysponują śląskim budżetem i bujają ich, plus wiadomo że gminy/powiaty sympatyzujące z PiSem dostają więcej kasy, a czewa twardo stoi w opozycji, ale teraz nie mam wątpliwości, że to radni