Wpis z mikrobloga

Nie wiem co Hugo wymyśliła że "wet" to odpada...
Po prostu decyduje jeszcze raz. Dwie ostatnie szare się sprzęgły i aż dymi...

Ciekawa nagroda, ale nie wydaje mi się żeby był przez to jakiś fikołek.

Jedyna opcja na coś zaskakującego to odpadnięcie Hanki. Da się zrobić skoro El Presidente już się sypnął że jej intelektu nie ocenia wysoko. Jeśli podejdzie do niego od razu to Miki wetuje kogoś innego. Mało realne że wtedy odpada Hugo bo pewnie raczej stoi przy nim sama, ale jeśli weto byłoby na Ole i ona w drugiej decyzji staje przy El Presidente, to Grześ odpala Hankę.
Jeśli Hanka wybiera Dawida, Miki wetuje, idzie do Grześka i to samo - Prezydent ją wywala.
Sądzę jednak że Grzesiek zostaje z Hanką bo dla niego to chyba najlepsza szansa na finał. Każdej innej brak motywacji.

Jest też opcja że Miki pójdzie na grubo i zawetuje decyzję tego który będzie odpulał. Jak np. Prezydent wybierze Hankę to każe mu zostać z inną.

Ale generalnie to nie, nie sądzę żeby tu się wydarzyły jakieś wykopyrtki. Myślę że Andżi podejdzie do Lysyn, a Miki zmarnuje weto na coś z dupy. Olka albo Klaudia odpadną.

Może jeszcze Szahira ma wrócić? Może jest jakaś szansa dla Prezydenta?

#hotelparadise
  • 5
@natalle: Mareczek pisał że będzie podwójne rajskie, więc najlepiej by było gdyby teraz nie użył weta tylko wtedy jak będą podchodzić faceci i odpadłby Dejw, Ale nie wiem czy wtedy nadal by był ważny ten przywilej.