Wpis z mikrobloga

@Morduchna:

chcę pogadac o różnicach pomiędzy konfederacja, a resztą partii. Myślisz, ze ja będę gadał o konfie, a stado bedzie caly czas atakowac, a ja będę w roli obroncy? To reszta niech się broni, bo reprezentuje praktycznie ta samą polityke co pis i gówno się zmieni

Ależ mi różnica między PiSem a konfederacją, mmm i te pomyłki o miliony w rozliczeniach. Rzeczywiście, możemy liczyć na to, że konfederacja to rzetelna
Sandrinia - @Morduchna: 
 chcę pogadac o różnicach pomiędzy konfederacja, a resztą pa...

źródło: comment_1667828827Qus8otOvuaLuU2bkcXyP4H.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@slapdash: Najgorsze jest to, że w Polsce brak jest chociaż jednej Liberalnej partii. Wszystkie obecnie mają lewicowe hasła. Konfederacja, która udaje liberalizm głosowała prawie we wszystkich ważnych ustawach razem z PISem
  • Odpowiedz
@absoladoo: Powtarzajcie za mną prawdziwe informacje:
- inflacja jest dobra bo oznacza wzrost zarobków
- wzrost zarobków to wzrost zamożności Polaków
- rząd drukuje bardzo dużo pieniędzy do walki z inflacją
- rząd zamraża ceny kluczowych produktów - dzięki temu każdy może kupić węgiel poniżej 1000zł/tonę
  • Odpowiedz
@Mandarex: ja mogę jeden podać - brak waloryzacji 500+
A ty będziesz głosował na partię 700+ #1 czy partię 700+ #2, aby wyciągnąć Polskę z inflacji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sandrinia: tfw różowa odkrywa populizm w polityce i wkleja populistyczny plakat. Swoją drogą takie np mandaty za wychodzenie do lasu to nie są "zamordystyczne ciągoty"? Pytam, bo dla mnie zmuszanie ludzi do czegokolwiek -
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios:

tfw różowa odkrywa populizm w polityce i wkleja populistyczny plakat. Swoją drogą takie np mandaty za wychodzenie do lasu to nie są "zamordystyczne ciągoty"? Pytam, bo dla mnie zmuszanie ludzi do czegokolwiek - choćby i podpierać się ich dobrem - to zamordyzm, ale chciałbym żebyś odpowiedziała własnymi słowami dlaczego nie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)


Zgadzam się z Tobą, to zamordyzm, dlatego nie jestem za lewicą
  • Odpowiedz