Wpis z mikrobloga

@grubas_klotor: czołem. wie ktoś co to się stało, że obecnie jest tak duży problem z dostaniem takich okularów jak poniżej? Pamiętam, że jeszcze jakieś kilkanaście lat temu były dostępne na każdym targu i dosłownie każdy starszy uboższy człowiek takie nosił. Dziś są praktycznie nie do dostania. Macie jakiś pomysł, gdzie takie można by było tanio kupić? Od jakiegoś czasu je kolekcjonuje i to chyba jest jeden z najrzadszych zabytków lat PRL. Urzekają mnie swoim unikatowym wyglądem i przede wszystkim - trwałością. Dawne tworzywa sztuczne nie umywają się do dzisiejszego chińskiego śmierdzącego plastiku. P.s jak ktoś oglądał serial "Chłopaki z baraków" to wie, że takie miał jeden z bohaterów - Bubbles. Jestem ciekaw skąd w Kanadzie(a więc w miejscu akcji i nagrywania serialu) wzięli okulary dostępne tylko w krajach demoludów. Słyszałem, że aktor Mike Smith odgrywający te rolę dostał te okulary od dziewczyny, która z kolei nabyła je na pchlim targu. Tylko skąd się na pchlim targu wzięła rzecz z drugiego końca świata? :) #retro #okulary #chlopakizbarakow
grubasklotor - @grubasklotor: czołem. wie ktoś co to się stało, że obecnie jest tak d...

źródło: comment_1667802408WijddeV96DUOzIcgkoNn7T.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz