Wpis z mikrobloga

Nie mogę słuchać tonu moniki. I zanim zaczniecie jej bronić, to sobie darujcie. Przypominam, że Dominike, Jaya z poprzedniego sezonu też broniliscie, a na koniec pokochaliscie zdzirow.

Ani razu nie pogadala z Hanka szczerze i nie powiedziała jej co myśli. Hania przeprasza i mówi, że zachowała się źle. Co na to Monika? "Nie no co ty ja cię rozumiem" XD

Obrabia dupsko za plecami. Chodziła od początku zaskoczona "jak to on woli Hankę a nie mnie' XD #!$%@? bez skrupułów faceta jeszcze zanim ta relacja faktycznie się skończyła. Thanks god za każdym razem takie historie się źle kończą

#hotelparadise
  • 23
  • Odpowiedz
@slepauliczka: mnie dziś ubawiło kazanie Moniki o tym, że Hanka nie może czuć się lepsza od nich, że nie jest księżniczką. Sama Monika mówiła to z taką wyższością, że łomatko... No wybija ją Haneczka z rytmu, uwielbiam na to patrzeć, bo wreszcie jest w tym jakaś prawda, a nie starannie dobrana pod wygraną minka i poza.

Przy czym dodam, że cenię inteligencję Moniki. Ale nie uważam jej za boginię.
  • Odpowiedz
  • 14
@Null84 tylko przeraza mnie to jak dobiera te maski, jakby kryła się tam jakaś psychopatka. Tu jest milusia, a potem nagle bije od niej taka agresja, że człowiek czuje się jak gówno.

Lubię dymy, ale nikomu nie życzę przebywać z takimi ludźmi
  • Odpowiedz
Hania przeprasza i mówi, że zachowała się źle

- borze i lesie, problem w tym, że każde słowo "przepraszam" z ust Hanki jest uja warte, pięknie to było pokazane w odcinkach. Przeprasza, a za chwile leci mącić i obgadywać xD

#!$%@? bez skrupułów faceta jeszcze zanim ta relacja faktycznie się skończyła

- ejże ale jak to? Monię lubił tam każdy facet od początku i jak z Hugo wyszedł toxic to mimo pociągu
Mikołaj sam się od niej odseparował. Tosty #!$%@?ły jej parę xD
  • Odpowiedz
@slepauliczka: ona jej #!$%@?ła faceta zanim się jej relacja skonczyla?? Ty oglądałas w ogóle program?? İ bardzo dobrze że ja w końcu wyjaśniła, bo Hanka ma paranoje "Monika od pierwszego dnia mnie chce #!$%@?ć" pokaż mi tą scenę, pokaż mi gdzie chciała ją od początku wyrzucić?
  • Odpowiedz
@slepauliczka: co to za cytat? Tego nie kojarzę ¯\(ツ)_/¯

Nie uważam Moni za niewiadomo kogo, ale jestem przeciwna promowaniu takiej
patologii jak Hanka i Monia przy niej to owszem, bogini xD Mimo, że wiele jej zachowań mi się nie podobało,
ton też czasem nie, ale i tak w ostatnim czasie to myślę, że ma mocne nerwy xD
Na początku w ogóle nie miałam do niej grama sympatii ale czas
  • Odpowiedz
@slepauliczka: Monika rozgryzła Hankę że ta jest fałszywa, każdemu co innego gada, a zrobi bezwzględnie to co jej jest na rękę mimo zapewnień o paktach. Hanka biega po ludziach jak z piedolcem i dogaduje sie żeby za wszelką cenę zostać, do Moniki sami przychodzą o mówią co knuje Hanka. Niech ci to da do myślenia
  • Odpowiedz
  • 2
@Barbarellaa mi nic nie musi dawać do myślenia, bo jestem na tagu już chyba 4 sezon i za każdym razem nie mylę się co do ludzi (oprócz Przemka, ale jego to chyba każdy łyknął na ten płacz o utracie mamy)
  • Odpowiedz
@slepauliczka: Sorry, ale zadaniem Moni w programie nie jest udzielanie profesjonalnej pomocy psychologicznej - co ma Monika powiedzieć Hance innego niż "Nie no co ty ja cię rozumiem". Po co ma rozbudowywać wypiedż dodając np "Nie no co ty ja cię rozumiem, jesteś #!$%@?, chora z zazdrości, lecz się" i być nieprzyjemna. Wyszła z założenia że jeśli Hanka to notoryczna krętaczka, oszustka i manipulatorka oraz co chwię się o tym
  • Odpowiedz
@slepauliczka: Patologia w sensie takim, że jest to smutne, żetaka osoba może być "znana", promowana i potencjalnie naśladowana przez insta nastolatki:
- Wiedzy i zainteresowania o świecie - zero (Kambodżańska queen, znam się tylko na kwasach xD.);
- Twarz zatapetowana węglem i narysowana kredkami mimo całkiem ładnej buzi;
- Opowieści o toksycznych związkach (co świadczy niestety też o niej - z kim przestajesz takim się stajesz, zresztą mamy info o jej kolejnym nowym świetnym związku teraz xD)
- Brak umiejętności posługiwania się językiem polskim w wieku dorosłym
  • Odpowiedz
@slepauliczka: i co z tego, że Hanka przeprasza jak dalej robi to samo. Niech sobie w 4 litery schowa te przeprosiny. Z takimi ludżmi, bez zasad, po prostu nie prowadzi się dialogu, więc w sumie nie dziwię się odpowiedziom Moniki.
  • Odpowiedz
@slepauliczka: eee..nie wiem ile masz lat, ale człowiek nie mądrzeje aż tak z wiekiem xD < no może faceci trochę mniej skupiają się na segzach, to tak :D>
4 lata różnicy, w jej wieku Korea już pewnie studia kończyła i chciała coś sobą reprezentować.
Zupełnie się nie zgadzam, że są siebie warte.
  • Odpowiedz
@slepauliczka: Mi współczujesz? Ja nie żyję programem, zatem nie masz mi czego współczuć. Ja się dobrze bawilem bo prawie cały sezon Jay i Eliza robili content, świetnie rozgrywali hotel i uczestników, mieli plan działania oraz konsekwentnie go wykonywli. Dla mnie w HP6 Monia jest ulepszoną wersją Jaya, ma bardzo wiele cech wspólnych, podobnie jest mózgiem tego sezonu i podobnie robi pozytywny content. Ja znowu jestem zadowolony bo bardzo możliwe że
  • Odpowiedz
@Karrrachan: na tym forum osoby, ktore nie znoszą Moniki przyjmują Hankowy model myślenia. Zapominają o kluczowych momentach, przypisują Monice cechy, których nie ma a nawet tworzą alternatywna rzeczywistość. No niczym Hanka w hotelu z teoriami na swój temat. Jakby policzyć slowo MonIka wypowiadane przez Hanke to pobije CHCEM. Tak samo tutaj: Monika to, Monika tamto. W efekcie ją budują.
  • Odpowiedz