Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Przemyślenia po powrocie (grałem do około 2016 roku, latam na br 5.7):
-dużo więcej pojazdów w drzewkach, porobiło mi się sporo luk pomiędzy odblokowanymi maszynami
-wymieszany MM pod względem doboru nacji, wydaje mi się że kiedyś nie było opcji aby USA leciała z Niemcami w jednym zespole
-powolny grind waluty (choć gram premiolotem)
-dodatkowe ery, samoloty które były kiedyś w sferze marzeń wylądowały prawie na środku drzewek xD
-brzydkie dźwięki strzelania
-fajne efekty silników innych maszyn
-spam Ju 288, nawet nie mogę dogonić tego szajsu
-krótsze bitwy, mam wrażenie że kiedyś limitem na RB było 45 minut, a nie 25
-bitwy często kończą się przez brak punktów
#warthunder
  • 4
@Mck_98:

-krótsze bitwy, mam wrażenie że kiedyś limitem na RB było 45 minut, a nie 25

dobrze pamiętasz. Ludzie narzekali na bombowce uciekające w kosmos to gaijin zamiast to jakoś naprawić zmniejszył czas bitwy na 25 minut. Ale przynajmniej na chyba 10 min przed końcem bitwy jak zostaje 1 osoba w drużynie to przeciwnicy widzą podświetlony na mapie kwadrant w którym się owy przeciwnik znajduje.

-spam Ju 288, nawet nie mogę
-krótsze bitwy, mam wrażenie że kiedyś limitem na RB było 45 minut, a nie 25


@Mck_98: Czy wytracanie "biletów" było przy tym szybsze, a mapy znacząco większe?

-spam Ju 288, nawet nie mogę dogonić tego szajsu


@Mck_98: Potrzeba do tego odpowiednich samolotów, i podejścia w nadganianiu ich. Dodam, że to Niemieckie drużyny z tymi bombowcami są najbardziej poszkodowane przez ich istnienie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@filip8192: Mapy nie były większe, wręcz niektóre obecnie są za duże, chyba że są one nastawione pod odrzutowce a nie propy.
@KurzeJajko: O to nic się nie zmieniło. Gracze widzą problem-> mają propozycje rozwiązania ->ślimak z dobroci serca robi zmianę -> zmiana psuje jeszcze bardziej grę, a gracze chcą powrotu do starego rozwiązania xD