Wpis z mikrobloga

@przepiorka korzystałaś już może z bva? Nigdy o tej stronie nie słyszałem. Dopiero teraz od Ciebie. Wygląda ciekawie. Na jakiej zasadzie to działa? Polak może się tam zarejestrować? Załóżmy że wygram jakąś licytacje. Jest możliwośc wysyłki, czy trzeba odbierać towar na miejscu? Oczywiście pytam o małe rzeczy typu laptop czy telefon.
@patryk747: Kilkukrotnie kupowalam tam rzeczy, generalnie jak dobrze trafisz, to mozesz ustrzelic bardzo, bardzo promocyjnie, za ulamek ceny. Czasem sa to rzeczy ze sklepow/restauracji/warsztatow, ktore oglosily upadlosc. Czasem sa to po prostu licytacje ustawione pod ludzi, ktorzy nie sprawdzaja co ile kosztuje - tu sie mozna naciac i kupic cos duzo drozej niz jest warte.
Opisy sa rzadko wyczerpujace, np przy pojazdach jest czesto "motocykl sztuk jeden nie odpala" nawet bez
@przepiorka wielkie dzięki za wyczerpują odpowiedź. Przyjże się tej stronie bo widzę że jest parę rzeczy w fajnych cenach. Co do pytania o rejestracje, czy moge to zrobić jako Polak... Spytałem dlatego że kiedyś rejestrowałem się na polskiej platformie rady komorniczej gdzie były aukcje wystawiane przez naszych komorników. I tam z tego co pamiętam trzeba było podać pełno danych, pesel numer buta itd
@patryk747: Nie pamietam jakie dane trzeba bylo podac przy rejestracji. Rejestrowalam sie kilka lat temu, ale generalnie nie pamietam by bylo cos co mnie szczegolnie zdziwilo. Na pewno nie sa to licytacje komornicze jak w Polsce, tylko duzo prosciej.