Wpis z mikrobloga

Na początku sceptycznie podchodziłem do Mai Staśko. Dałem się zmanipulować bezbecznym bajerantom Mazurkowi i Stanowskiemu z #kanalsportowy co do jej poglądów. Jednak z biegiem czasu, gdy zacząłem przyglądać się twórczości i performensom Mai, dostrzegłem jej geniusz i nieironicznie stałem się jej fanem.

Maja Staśko jako jedna z niewielu lewaczek i feministek zwróciła uwagę na problemy mężczyzn, na dyskryminację oraz toksyczne wymagania względem facetów. Zwróciła uwagę na to, jak ważne jest zdrowie psychiczne i że mężczyźni również mogą mieć gorszy dzień, mogą płakać i zasługują na szacunek. Naraziła się tym samym na krytykę swojego środowiska, bo przecież jak to można wspierać mężczyzn, będąc feministką.

Maja przychodząc do świata freak-fightów podniosła poziom intelektualny konferencji o parę poziomów. Jej wiedza, argumentacja i łatwość w wyrażaniu i dowodzeniu swoich tez jest godna podziwu. Każdy jej przeciwnik w zaczepkach słownych był skazany na porażkę. Większość ludzi walczących we freakach to ludzie, którzy jakimś cudem nie zapominają oddychać mimo niskiego IQ.

Maja wreszcie bierze się za patologię. Taką prawdziwą, czyli wyzywanie rodzin, życzenie śmierci szczególnie młodym widzom. O ile takie żarty i wyzywanie wśród dwójki dorosłych osób można jakoś zrozumieć(?) ewentualnie przymknąć oko, tak zachowanie #nitro wobec młodocianych widzów zasługuje na absolutne potępienie, nawet, jeśli broni się tym, że to była tylko KĄWĘCJA. Wielkie brawa dla Mai, że nie dołączyła do kółka wzajemnej adoracji, która przykrywa wszystkie niewygodne sprawy influencerów, tylko wjeżdża na pełnej i wali prętem po kratach. Jeszcze niech się zajmie #wardega to już w ogóle będzie kombo (pranki z łapaniem za cycki przypadkowych kobiet, przecież to paskudne molestowanie i co z tego, że Wardęga za to przeprosił i że to było dawno?).

Maja Staśko - obecnie jedna z topowych influencerek jeśli chodzi o RIGCZ. Wiadomo, że osobom o poglądach prawicowych Maja się mniej podoba, ale nawet prawacy powinni przyznać, że Majka robi dobrą robotę i zdecydowanie jest pozytywnym zaskoczeniem ostatniego roku.

MAJA STAŚKO SZANUJESZ PLUSUJESZ! @majakstasko

#majastasko #mecz #famemma #gruparatowaniapoziomu #ciekawostki
KRZYSZTOFDZONGUN - Na początku sceptycznie podchodziłem do Mai Staśko. Dałem się zman...

źródło: comment_1667735487BOWhpGX3wFg0FH0EfKG8Pm.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maja Staśko jako jedna z niewielu lewaczek i feministek zwróciła uwagę na problemy mężczyzn, na dyskryminację oraz toksyczne wymagania względem facetów.


Robi tyle samo złego co dobrego, najpierw pomaga #!$%@?ć julkom ego w kosmos a później próbuje gasić pożar merytorycznym piaskiem.
Wpisywałeś kiedyś na TT frazę "short guy" ? Same bluzgi i szydera a królują w tym właśnie jej wyznawczynie.

Wszystkich tych patusów pozamykał bym w więzieniach za rycie psychiki młodym ludziom.
  • Odpowiedz
Naraziła się tym samym na krytykę swojego środowiska, bo przecież jak to można wspierać mężczyzn, będąc feministką.


@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Że co xD To chyba fragment na podstawie wpisów jakichś trolli na twitterze. Żadna feminstka nie będzie mieć bólu dupy o pomoc mężczyznom. Nie pisze o pseudofeministkach.
  • Odpowiedz
@mathias94: no dobra, ale to, że banda nastolatek jest hipokrytkami i mają podwójne standardy i lubią Staśko nie świadczy o niej, że ma takie same poglądy jak one szczególnie, że sama zwracała uwagę na problem wysmiewania wzrostu i wielkości penisa u mężczyzn
  • Odpowiedz
@mlotan gadanie. Sport zmniejsza pokłady realnej przemocy w człowieku. Lepiej wylądować się na przeciwniku, który daje to pełną zgodę, niżeli na niewinnych, postronnych osobach, jakie stają się celem w przypadku Nitro.

Ogólnie zauważyłem, że patocommentary pokroju Revo próbuje przepchnąć narrację jaką teraz stosujesz, ale my tutaj nie jesteśmy zaślepioną swołoczą Wardęgi. Nie macie tutaj żadnej mocy.

@majakstasko: Zdziwiłem się, że nie odpowiedziałas wtedy Revo. Mogłaś go spokojnie wywołać do
  • Odpowiedz
@Katsukyun: a jeśli ktoś sprzedaje narkotyki w grupie i ta osoba zyski z przestępstwa przeznacza charytatywnie to nie czyni go to już przestępca? Poza tym jaka hipokryzja
  • Odpowiedz
@mlotan analogia nietrafiona, bo fame czy HL to po prostu galę freak fightowe, ich formuła nie musi mieć zupełnie charakteru, jaki opisujesz. Maja pokazała, że da się przyciągnąć widza elokwencją i rozumem. Jednak da się inaczej. Brawa dla niej.
  • Odpowiedz
@Katsukyun: jaka nietrafiona gościu. Co to znaczy, że nie musi mieć takiego charakteru kiedy jednak istotnie taki ma. Gale freakfightow chcąc czy nie, świadomie czy nie poprzez cała ta otoczkę świata freakow promuje przemoc i agresję i nie ma z tym co dyskutować. Jest to fakt. Będąc trybikiem takiej machiny czyli biorąc w niej udział dajemy na to przyzwolenie. Jej elokwencja nie ma tu żadnego znaczenia.
  • Odpowiedz