Wpis z mikrobloga

Mirki przy niedzieli rozpocznę tutaj dyskusje o #rozowepaski. Co myślicie o noszeniu torebki swoim dziewczynom albo oddawanie im swoich butów i chodzenie na boso, jak ubrały jakieś niewygodne szpilki i nie mogą dalej w nich iść? Moim zdaniem każdy powinien myśleć za siebie i jak laska napakuje pełno rzeczy do torebki to niech sama ja niesie, tak samo z butami, jak nie wiedziała że będa niewygodnie to jej problem, ale chętnie posłucham zdania wykopków bo może to ja nie daje chłopakom spełniać się jako mężczyźni xD #kiciochpyta #zwiazki #randki
  • 30
@s---k: teraz gadałam z koleżanką i jak tak mówi, że nie cierpi szowinizmu i tego podziału ról na damskie i męskie, jest taka mocno feministyczna, nie lubi ojcowania przez chłopów a na to chodzenie boso dla księżniczki to mówi że to zwykła miła przysługa xD i jakoś mi się to nie klei razem
Ja #!$%@?. Czytam komentarze i nie wierze. Torebka jest intymna rzeczą kobiety, żaden facet nie powinien jej nosić. Jest to kobiecy atrybut i zazwyczaj na świecie nie pasuje facetowi ja nosić. Znajdują się tam rzeczy intymne i prywatne kobiety takie jak przybory to higieny osobistej czy do makijażu. Jeżeli jest ciężka od zakupów to kup reklamówkę.
@A_R_P: @Kluskislaskie: no właśnie, dla mnie jest to mega niepojęte, bym była bardzo zła jakby chłop się dla mnie tak poświęcał. Mógłby zamówić taksówkę np ale nie iść na boso bo księżniczka ubrała szpileczki. No a koleżanka na to, że jak się kogoś kocha to chce mu się zrobić coś miłego, tylko że jak opowiadała jak miała zrobić chłopakowi obiad to ja skręcało w środku, że jest jego służąca i
@s---k: 33. Wiek nie ma tu nic do rzeczy. Nie chodzi o przejmowanie się innymi. Wytłumaczyłem to już wyżej, jeżeli nie rozumiesz tego co napisałem wyżej to już ci inaczej nie pomogę