Wpis z mikrobloga

Ludzie, nie dajcie się nabrać na tą akcję przeciwko Nitrowi, bo to jest żałosne, jakby naprawdę komuś zależało na poniesieniu przez niego konsekwencji, to nie było by desperackiej próby nagłośnienia tego, co on robi, tylko już złożone by były zawiadomienia do prokuratury, bo sam jestem krytyczny wobec Nitro czasami, ale takie obalanie to jakaś akcja regresywnych idiotów.
#nitro
  • 11
@franaa: to wygląda mi na regresywne podejście, i to mogło by zostać upolitycznione, a tego nikt by nie chciał. Przez pryzmat Nitro cały internet będzie źle postrzegany, bo tak działa opinia publiczna.
@franaa: To, że patologia TV jest dla takich jak Ty lepsza od tej internetowej, i nie widzą tacy w ogóle, że tu, i tam jest to samo, tylko TV daje się przyzwolenie, bo tam jest to postrzegane w sposób ekskluzywny, więc pytanie moje brzmi: Dlaczego pato TV jest lepsze od internetowej, a nikt nie nazwie tego, co robi telewizja patologią jako taką?
@sidzejowy: typ co uskutecznia kopiuj wklej pod filmem na yt jeszcze tutaj trafił xd takie rzeczy to są ścigane z urzędu i nikt nie musi osobiście zgłaszać, wystarczy, że zrobi się głośno
@Tesori: #tematdlauwagi Proszę nie reagować na nagonkę ze strony niestabilnych osób w stronę TheNitrozyniaka.(Sergiusza Górskiego) Nitro jest jaki jest, ale on po prostu potrzebuje pomocy specjalisty, aniżeli siać na niego masową nagonkę, zwłaszcza, że wiedzą Państwo do czego takie coś może prowadzić, nie dajcie się sprowokować trollom. nitro poza tym daje rozrywkę, i dużo osób go ceni. Pozdrawiam.
@Tesori: Właśnie dlatego po to to wklejam, by uświadomić manipulacje, a przez co jest głośno? no przez hashtagi, więc po to oznaczam, by nie brali się za byle co, i niech zajmą się sprawami przyziemnymi, a nie problemami psychicznymi kogoś, kto jest ceniony przez dużo osób, bo tylko dla rozgłosu ta akcja jest #tematdlauwagi.