Wpis z mikrobloga

Widzę patusy spod tagów fame-MMAmowych starają się walczyć, że to poważna rozrywka i normalni ludzie jej po prostu NIE ROZUMIEJĄ xDDD
Rozumiecie to? My, głupi freethinkerzy, NIE ROZUMIEMY #!$%@? się po ryjach jakiś ludzi, których znają co najwyżej ludzie urodzeni po 2000 roku xDDDDD

Może bym się przejął tym gadaniem, ale w rzeczywistości przeciętny fame-mmamiarz jak coś gada to wydobywają się odgłosy takie jak poniżej:


niochland - Widzę patusy spod tagów fame-MMAmowych starają się walczyć, że to poważna...
  • 81
  • Odpowiedz
@Matemit: nie zapraszają tych samych gwiazd co na taniec bo raz że by musieli dużo więcej zapłacić, a dwa że widownia jest jednak trochę młodsza i kto inny jest dla nich znany.
Bardziej niż do tańca z gwiazdami porównał bym to do igrzysk w Rzymie. Tylko teraz nie mogą się zabijać :/
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niochland:

znają co najwyżej ludzie urodzeni po 2000 roku


Właśnie o to chodzi xd ja nie jestem przeciw tylko jak zerknalem na kartę walk Fmma16 i nievwiem kim są ci ludzie. Jakaś Tromba, Krycha, Bandura. Jedynie kojarzę gościa z Abstra ale ich szczerze nienawidzę za te rakowe filmy. Gdyby się naparzali Ibisz z Urbanskim, albo Pazura z Lindą to jestem w stanie za tę rozrywkę zapłacić 3 dychy.
  • Odpowiedz
@niochland: pomijam, że to rozrywka niższych lotów te wszystkie pato-walki, każdy niech robi co chce z wolnym czasem ale mnie najbardziej rozpi*rdala jak widzę w social media znajomych którzy CHWALĄ SIĘ, że to oglądają jakby to było jakieś wielkie wydarzenie, sylwester czy bóg wie co XD. Wrzucanie na Instagram Stories czy Facebook że łoooooo tamten tamtemu #!$%@?ł a my teraz pijemy i się bawimy łeeeee XD
  • Odpowiedz
@Matemit ja #!$%@?, co jakiś wydarzenie te same #!$%@? na wykopie. Ktoś woli oglądać seriale, a ktoś ze znajomi się spotkać i obejrzeć patusow którzy się bija w tle i miło spędzić czas ze sobą, później o tym zapomnieć i nie mieć pojęcia nawet kto walczy, tyle, a tu jak co miesiąc wielkie zesranie omnibusów
  • Odpowiedz
Pełna zgoda mireczku, nie mam pojęcia jak debilne staje się to społeczeństwo że taki chłam jak fame mma jest popularne,


@klepie-biede: zawsze bylo debilne, tylko kiedys nie otrzymywalo rozrywki dostosowanej do swojego poziomu
  • Odpowiedz
kisnę z miny tej laski za każdym razem, jak widzę tego troglodytę xD


@dzoli: Ona też nie lepsza, bo gdyby miała trochę klasy to by nie zatrudniała się w tym środowisku. Wiedziała doskonale z kim będzie musiała obcować.
  • Odpowiedz
@Matemit: xd kultura niższa, a jaka jest wyższa ? Pytam serio, podaj przykłady kultury wyższej, a gość z filmika zrobił bardzo dobrą robote, pokazuje się go to więcej PPV sprzedanych.
  • Odpowiedz
@klepie-biede: upadkiem człowieka jest oglądanie walk bokserskich czy mma, rozumiem że jak ktoś oglądał Tysona,Gołote Lewisa to też był upadek człowieka ? xd nie wiem ile masz lat ale chyba zdziadziałeś.
  • Odpowiedz