Wpis z mikrobloga

@zapomnialem007: Panie, Ducati to złom włoskie guwno sypie się na potęgę. Nie to co Honda. Honda to Honda, Suzuki to stuki-puki, Yamaha wypadające dwójki, Kawasaki pękające ramy a Ducati guwno XD

A tak serio to bardzo ładny motór choć brakuje mi tutaj jakiejś naklejki-paska z włoską flagą. Witam w drużynie V2 90' ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najfajniejszy typ silnika.
@zapomnialem007: chyba nigdy nie zrozumiem fenonenu sportów. Jedynie co to żeby się polansić, porobić łutututu do odciny i złamać wszelkie możliwe limity i tyle. Nie czuj urazy Mirku ale miałem kilka sytuacji gdzie zjeby na sportach wyleciały mi na czołówkę i musiałem się ratować więc z automatu jak widzę sporta to takiego szufladkuję. Szkoda ze w Polsce nie ma miejsc gdzie możnaby się tym legalnie wyszaleć, wtedy kupowanie takiego sprzętu miałoby
@pepepanpatryk: Ja chyba nigdy nie zrozumiem fenomenu samochodów. Jedynie co to żeby się polansić, podjechać 500m bo dupy sie nie chce ruszyć, start z dwójki jak już zielone jest 10s i stwarzać zagrożenie w ruchu drogowym. Miałem tyle sytuacji gdzie wąsaty janusz busem mi się #!$%@?ł pod maskę albo młodziutka dziewczyna za kierownicą jechała lewym dokładnie tyle samo co prawym na dwupasmówce, nie mówiąc o dziadkach którzy nie widzą znaków ani
@Orzeech: tak słyszałem, ale wracałem nim po zakupie około 200km i uwierz, że w ogóle nie czułem, że jest niewygodny. Jest na pewno bardzo wąski w porównaniu do Hond, które miałem, ale nie mogę napisać, że jest niewygodny. Dla mnie petarda i jestem zakochany w tym motocyklu począwszy od wyglądu, charakterystyki silnika, dźwięku jak i komfortu jazdy. Kolejne będzie 1199, albo 1299 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tomek_Mewa: kurua ja się mocno zastanawiam, na razie jeżdżę hh600 pc34 ale chciałbym zmienić na coś większego/poważniejszego i xx jest moim marzeniem które chyba spełnię